Haki, śruba rzymska do ciągnika m8, m10, m12, uchwyty - AgriTruck - cena i opinie - Sklep Agritruck

HAKI, SZEKLE, UCHWYTY

Masz 59 produktów.

Pokaż 1-36 z 59 sztuk


Haki, szekle i uchwyty to akcesoria używane m.in. z zawiesiami, wyciągarkami i innym osprzętem wykorzystywanym w transporcie. Są to elementy o różnych parametrach i zastosowaniu, jednak łączy je wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki starannemu wykonaniu z solidnych materiałów są one odporne na działanie nawet bardzo dużych sił, przez co, użytkowane prawidłowo, wykazują się niezawodnością.

Śruby rzymskie i inne akcesoria

Do najbardziej charakterystycznych akcesoriów z tej kategorii należy śruba rzymska. To przyrząd nadający się do wykorzystania podczas wielu prac wymagających naciągnięcia liny czy przewodu. Sprawdza się również podczas podnoszenia ciężkich ładunków. Do najpopularniejszych produktów tego typu należy śruba rzymska do ciągnika, odpowiadająca za odpowiednie naprężenie i stabilizację cięgna. Takie elementy często oznacza się symbolami maszyn, do których są przeznaczone. Uniwersalny sposób na rozróżnienie śrub rzymskich to posługiwanie się podziałem według średnicy. Najpopularniejsze są warianty określone jako M8, M10 i M12 (kolejno 8, 10 i 12 mm), ale są też dostępne takie o większych lub mniejszych wymiarach. Ponadto proponujemy różnorodne haki: rolnicze, płaskie, profilowane itd. oraz inne przydatne akcesoria.

Wytrzymałe śruby rzymskie, haki, uchwyty

Nasza oferta obejmuje wyłącznie akcesoria najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty, którymi są oznaczone. Jednocześnie znajdziesz tu bardzo szeroki wybór narzędzi pomagających w zabezpieczeniu i efektywnym transporcie ładunku. Różne rozmiary i parametry decydują o ich możliwościach, a dzięki solidnemu wykonaniu są niezawodne i funkcjonalne. Każda rzymska śruba, hak czy uchwyt kupione w naszym sklepie to gwarancja wygody użycia i bezpieczeństwa w każdych warunkach. Sprawdź dostępne przyrządy i wybierz te, które spełniają Twoje potrzeby.