Pasy transportowe 4 tonowe (4t), 3m, 6m, 8m, 10m, 12m - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 4T

Masz 12 produktów.

Pokaż 1-12 z 12 sztuk


Pasy transportowe 4 tonowe to idealne narzędzie do zabezpieczenie ładunku na naczepie, przyczepie, czy przyczepce.  Ze względu na parametry obciążeniowe możemy nim zabezpieczyć towar w naciągu prostym do 2 ton (2t) a w oplocie aż do 4 ton (4t). Pasy transportowe marki GMP to produkty znane o wielu lat marki specjalizującej się w produktach do zabezpieczania ładunku oraz innych akcesoriów samochodowych. Dlatego też oferowane pasy transportowe 4t są produktem z najwyższej światowej półki. Posiadają wszystkie konieczne homologacje oraz certyfikaty tym samym można je bez obaw stosować do zabezpieczenia ładunku w całej Europie. 

Wytrzymałość pasów transportowych 4 t

Zastosowanie najwyższej jakości tworzyw i włókien poliestrowych powoduje, że dostępne w naszej wyselekcjonowanej kolekcji pasy transportowe 4-tonowe doskonale sprawdzą się podczas wykonywania najbardziej wymagających przewozów. Wykorzystywane zarówno w transporcie paletowym, jak i przy spedycji większości pojazdów oraz lekkiego i ciężkiego sprzętu budowlanego, zapewniają odpowiednią stabilizację ładunku na przyczepie lub lawecie. Tego rodzaju rozwiązania stosowane są również przy przemieszczaniu całych linii produkcyjnych oraz pojedynczych maszyn. Dodatkową zaletą zakupów w naszym sklepie jest również atrakcyjna cena pasów.

Szeroki wybór długości pasów 4-tonowych

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdy pas transportowy 4-tonowy z naszej oferty wyposażony został w najwyższej jakości haki oraz napinacze. Osprzęt produkowany jest z najlepszych gatunków stali, co gwarantuje jego wieloletnią niezawodność. W naszej kolekcji znajdą Państwo zarówno pojedyncze pasy 4 t, jak i atrakcyjne cenowo taśmy transportowe sprzedawane w zestawach. Oprócz wszystkich standardowych długości: 3 m, 6 m, 8 m, 10 m oraz 12 m, dedykowane branży transportowej oraz obsłudze ładunków o największych gabarytach. Serdecznie zapraszamy do zakupu zestawów renomowanej firmy GMP, której produkty od lat wybierane są przez liderów sektora spedycyjnego na całym świecie.