Pasy transportowe 5 ton (5t), 4m, 8m, 10m, 12m, 16m - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 5T

Masz 61 produktów.

Pokaż 1-36 z 61 sztuk


Pasy transportowe 5 tonowe to najczęściej stosowane pasy w transporcie. To solidny i pewny sposób na zabezpieczenie ładunku. Każdy wyprodukowany pas transportowy 5t jest wykonany z najwyższej jakości przędzy. Wygodna grzechotka zapewnia pewne i wygodne trzymanie podczas naciągu a całość posiada certyfikat niemieckiej instytucji sprawdzającej znanej na całym świecie: TUV NORD. Te pasy transportowe to pewne zabezpieczenie przewożonego towaru na przyczepie i naczepie. 

Oferowane pasy transportowe 5 tonowe składają się: napinacz czyli grzechotka (do 0,5m). Zaopatrzona jest w wygodną rączkę dopasowaną do ręki, wysokiej jakości system zapadkowy, niebieską metkę (data produkcji, wytrzymałość, producent itd) wraz z folią ochronną, białą metkę ( instrukcja użytkowania), zakończona jest wytrzymałym hakiem dwu palczastym Druga część to część opasająca. To przede wszystkim taśma w wytrzymałego splotu (produkowana również w Polsce) wraz z metkami (niebieska i biała) zakończona wytrzymałym hakiem dwu palczastym.

Zgodne z normami EU. Wszystkie Pasy transportowe 5 tonowe są wyprodukowany w Polsce.

Kiedy warto wybrać pas transportowy 5-tonowy?

Dostępne w naszej ofercie pasy transportowe 5 t to produkty dedykowane przede wszystkim branży TSL. Firmy zajmujące się krajową oraz międzynarodową spedycją używają ich m.in. do przewozu ciężkich ładunków mocowanych na naczepach TIR-ów czy lawetach. Stanowią rozwiązanie polecane przy logistyce maszyn przemysłowych oraz sprzętu rolniczego czy budowlanego. Wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalna stabilizacja i kompleksowe zabezpieczenie, nasze 5-tonowe pasy transportowe wyposażone w dwupalczaste haki z niezwykle wytrzymałej stali z pewnością zdadzą egzamin.

W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo zarówno certyfikowane pasy transportowe 5 t o długości od 4 do 8 metrów, jak i dłuższe taśmy: 10-, 12-, a nawet 16-metrowe. W połączeniu z bogatą paletą dedykowanych akcesoriów stworzą one niezawodny zestaw transportowy, który przez wiele lat zapewni pełną ochronę przewożonych ładunków – także przy intensywnej eksploatacji.