Pasy transportowe z napinaczem do lawety - Sklep Agritruck - Części Rolnicze
Pasy transportowe z napinaczem do lawety, świetna cena - AgriTruck

PASY TRANSPORTOWE

Pasy transportowe z napinaczem do lawety, świetna cena - AgriTruck

Masz 175 produktów.

Pokaż 1-36 z 175 sztuk


Nie sposób przecenić roli dobrego zabezpieczenia ładunku w transporcie. Dlatego podczas przewozu rozmaitych towarów na przyczepach, w ładowniach samochodów dostawczych i naczepach TIR-ów, a także samochodów czy maszyn na lawetach wykorzystuje się pasy transportowe z napinaczem. To specjalnie skonstruowane narzędzia wykonane z wyjątkowo wytrzymałych taśm poliestrowych. Występują one w wielu wersjach, a dzięki swoim zróżnicowanym parametrom nadają się do mocowania ciężaru o masie od kilkuset kilogramów do nawet 10 ton.

Pasy transportowe z napinaczem i ściągające

W zależności od potrzeb do zabezpieczenia przewożonych przedmiotów można wykorzystać pasy transportowe z napinaczem lub np. ściągające. Te pierwsze są najbardziej wszechstronne, a przez to również najpopularniejsze. Szeroka oferta sprawia, że tego rodzaju pasy transportowe mają zastosowanie zarówno profesjonalne – w ciężkim transporcie – jak i amatorskie, np. do mocowania bagażu lub niewielkich ładunków na przyczepie. Wariant z napinaczem sprawdzi się w wielu sytuacjach. Należy jedynie pamiętać, że wymaga on mocowania z obu stron towaru.

Kiedy brakuje punktów zaczepienia, stosuje się pasy ściągające. Tworzą one pętlę, dzięki której można spiąć transportowane elementy. Prosta obsługa sprawia, że są one wygodne w użyciu, jednak mniej wszechstronne. Pas transportowy zwykle wykorzystuje się je do spinania towaru z paletą, na której jest umieszczony lub też łączenia kilku różnych przedmiotów.

Pasy transportowe do lawety i nie tylko

W przypadku transportu pojazdów lub maszyn stosuje się pasy transportowe do lawety. Dobrane zgodnie z masą frachtu doskonale sprawdzają się do jego zabezpieczenia. Są wyposażone w dodatkowe akcesoria, dzięki którym pojazdy są stabilnie umocowane. Z tego powodu ich cena zwykle jest nieco wyższa, ale wykonanie zgodnie z normami zapewnia ich niezawodność i wytrzymałość. Wszystkie typy pasów transportowych znajdziesz w naszej ofercie.

Profesjonalne pasy transportowe

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz profesjonalne pasy transportowe z napinaczem oraz pasy ściągające o różnej długości i zakresie wytrzymałości. Pasy transportowe, bez względu na to, jaki ładunek chcesz zabezpieczyć - towary, bagaże czy samochody, gwarantują ochronę i wygodny przewóz. Ponadto, to od nich zależy często także bezpieczeństwo - i towarów, które przewozisz, i uczestników ruchu drogowego, jeśli transport odbywa się w przestrzeni publicznej, na przykład miejskiej lub na wsi. Pasy transportowe skutecznie ułatwiają przewiezienie bardzo ciężkich towarów i obiektów w inne miejsce, co wielokrotnie może okazać się niezbędne w przypadku gospodarstwa rolnego. Pasy transportowe z napinaczem umożliwiają połączenie przewożonych obiektów ze sobą nawzajem lub z paletą, na której są umieszczone, natomiast tradycyjne pasy transportowe charakteryzują się uniwersalnością zastosowania i posłużą Ci w wielu sytuacjach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór pasów transportowych o różnym udźwigu - z pewnością znajdziesz taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, co potwierdzają opinie naszych klientów. U nas zawsze możesz liczyć na profesjonalne porady, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Wszystkie produkty z naszej oferty obowiązuje 24-miesięczna gwarancja. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.


98.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
14900 161 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 15061 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9
  • Polecam!