Pasy transportowe 8 tonowe (8t), 4m, 5m, 6m, 8m, 10m, 12m - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 8T

Masz 4 produktów.

Pokaż 1-4 z 4 sztuk


Pasy transportowe 8 t to kluczowy element wyposażenia każdego kierowcy, który w ramach swojej pracy musi przewozić ładunki o bardzo dużym gabarycie. Te akcesoria zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze oraz chronią przed uszkodzeniem towaru. Ich brak lub niepoprawne umocowanie mogą skutkować mandatem, dlatego warto zaopatrzyć się w wytrzymałe pasy transportowe 8 t najwyższej jakości. Takie produkty znajdziesz w sklepie Agri-truck.

Specjalistyczne pasy transportowe 8 ton

Pasy transportowe 8 ton dostępne w naszym sklepie to wyrób uznanego polskiego producenta GMP, który od lat zajmuje się produkcją tego typu akcesoriów. Jest w pełni zgodny z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej, a ponadto posiada certyfikat instytucji sprawdzającej TÜV NORD.

Wieloletnie doświadczenie marki przekłada się na niezrównaną jakość wyrobów. Na nią z kolei wpływają przede wszystkim wytrzymałość, długa żywotność oraz niezawodność, czyli cechy niezbędne w przypadku takich akcesoriów, jak pasy transportowe 8t. Opinie naszych klientów jednoznacznie potwierdzają, że są to zdecydowanie najlepsze egzemplarze o tej wytrzymałości dostępne na rynku

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz specjalistyczne pasy transportowe 8 ton o różnej długości. Odpowiednie dopasowanie tego parametru do wielkości przewożonego ładunku to istotna kwestia dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nasza zróżnicowana oferta pomoże Ci dokonać optymalnego wyboru.

Co ważne, kolor pasa sygnalizuje, że jego szerokość wynosi 75 milimetrów. Podana cena to koszt za opakowanie zbiorcze, zawierające kilka egzemplarzy, które pozwolą na optymalne zabezpieczenie ładunku o dużym gabarycie.

Czym wyróżniają się pasy transportowe 8t z naszej oferty?

Pasy transportowe 8 ton, które znajdziesz w naszej ofercie, to niezawodne akcesoria. Są proste w użytku oraz dają możliwość wymiany poszczególnych części, gdy ulegną zużyciu. W zestawieniu z taką ewentualnością ich cena wyróżnia się swoją przystępnością oraz atrakcyjnością, za co niejednokrotnie zebraliśmy przychylne opinie naszych klientów.

Co więcej, pasy transportowe 8t cechują się ogromną wytrzymałością, za którą stoją wysokiej jakości materiał oraz bardzo precyzyjne wykonanie. Na prezentowane produkty otrzymujesz od nas aż 2 lata gwarancji – jeśli w tym czasie ulegną zniszczeniu, wymienimy je na nowe lub zwrócimy Ci koszty zakupu.

Oferowane przez nas pasy transportowe 8 ton to wyjątkowe akcesoria, na których niezawodności zawsze można polegać. Są certyfikowane, trwałe i solidne, dlatego zagwarantują Ci pełne bezpieczeństwo.