Pasy transportowe 10 ton (10t) - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 10T

Masz 4 produktów.

Pokaż 1-4 z 4 sztuk


Pasy transportowe 10 ton służą do zabezpieczania ładunku w transporcie. Doskonale sprawdzają się podczas przewożenia różnorodnych towarów m.in. na naczepach. Przeznaczone są one do zastosowania profesjonalnego np. w transporcie ciężkimi. W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór pasów transportowych 10-tonowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Wysokiej jakości pasy transportowe (10 ton) 

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór pasów transportowych (10 ton) polecanych do transportu ładunków ciężkich i ponadgabarytowych. Wszystkie z nich wyposażone są w wysokiej jakości napinacze, rączki i systemy zapadkowe. Ponadto posiadają one niebieskie metki zawierające ważne informacje m.in. o dacie produkcji i wytrzymałości. Oferowane przez nas pasy transportowe 10t wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością i wysoką jakością. Produkowane są one w Polsce, z najlepszych, solidnych materiałów. Dostępne są w różnych wariantach, różniących się między sobą głównie długością. Wybór jest spory, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb. 

Pasy transportowe 10t - cena

Ceny oferowanych przez nas pasów transportowych są zróżnicowane. Zależą głównie od długości. W asortymencie posiadamy modele tańsze o długości 6 m, a także nieco droższe, których długość wynosi aż 12 m. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny naszych pasów (10 ton), przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami towarów znajdują się informacje o kosztach zakupu. Pamiętaj, że do ceny należy jeszcze doliczyć koszt dostawy. Pasy transportowe wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost, FedEx, DHL oraz DB SCHENKER. Jeśli chcesz poznać ceny wysyłki, zapraszamy do zakładki “Warunki dostawy”. 

Solidne pasy transportowe 10t - opinie klientów

Oferowane przez nas pasy transportowe (10 ton) cieszą się bardzo dobrymi opiniami konsumentów. Kupowane są zarówno przez małe firmy transportowe, jak i duże, renomowane przedsiębiorstwa. Klienci chwalą je przede wszystkim za fakt, iż bardzo skutecznie zabezpieczają ładunek i cechują się niezwykłą wytrzymałością. Ponadto są trwałe, służą przez długi czas i doskonale spełniają swoje funkcje. Według klientów zaletą naszych pasów (10 ton) są również ich ceny w pełni adekwatne do jakości. 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pasu transportowego 10-tonowego, jednak nie wiesz, jaki model wybrać, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy Ci znaleźć wariant idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.