Pasy transportowe 3 tonowe (3t), 2m, 4m, 6m, 8m, pas ściągający - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 3T

Masz 17 produktów.

Pokaż 1-17 z 17 sztuk


Pasy transportowe 3 tonowe to idealne narzędzie do zabezpieczenie ładunku na naczepie, przyczepie, czy przyczepce.  Ze względu na parametry obciążeniowe możemy nim zabezpieczyć towar w naciągu prostym do 1,5 ton (1,5t) a w oplocie aż do 3 ton (3t). Pasy transportowe marki GMP to produkty znane o wielu lat marki specjalizującej się w produktach do zabezpieczania ładunku oraz innych akcesoriów samochodowych. Dlatego też oferowane pasy transportowe 3t są produktem z najwyższej światowej półki. Posiadają wszystkie konieczne homologacje oraz certyfikaty tym samym można je bez obaw stosować do zabezpieczenia ładunku w całej Europie. 

Uniwersalne 3-tonowe pasy transportowe

Oferta pasów do transportu ładunków o tonażu do 3 t stanowi odpowiedź na potrzeby branży TSL oraz Klientów indywidualnych, poszukujących sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań w zakresie stabilizacji frachtów. Pas transportowy 3 t doskonale sprawdzi się m.in. przy spedycji większości samochodów osobowych, przyczep, motocykli czy sprzętu pływającego. To odpowiedni rodzaj taśmy ochronnej przy transportowaniu maszyn budowlanych, rolniczych czy produkcyjnych. Nieprzypadkowo, pasy 3-tonowe wykorzystywane są przez firmy zajmujące się sprzedażą oraz serwisem urządzeń przemysłowych, gdyż odpowiednia grubość i szerokość taśmy gwarantują jej właściwą wytrzymałość w oplocie.

Pasy transportowe 3 t do 10 m

Wszystkie sprzedawane u nas pasy transportowe 3-tonowe występują w zestawach z hakami 2-palczastymi, co gwarantuje odpowiednią siłę i zwiększa precyzję zaczepu, minimalizując ryzyko zsunięcia się taśmy. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać dostępny w atrakcyjnej cenie pas transportowy 10 m lub zdecydować się na krótsze długości: od 1 do 8 metrów. Oferujemy również pasy 100-metrowe przeznaczone do przewozu wielkogabarytowego, całopojazdowego oraz dłużycowego. Szeroka gama produktów w połączeniu z naszą ekspercką wiedzą, z pewnością pozwolą Państwu wybrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i charakteru przewozu.