Pasy transportowe 2 tonowe (2t), 2m, 4m, 6m, 8m - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 2T

Masz 30 produktów.

Pokaż 1-30 z 30 sztuk


Pasy transportowe 2 tonowe to idealne narzędzie do zabezpieczenie ładunku na naczepie, przyczepie, czy przyczepce.  Ze względu na parametry obciążeniowe możemy nim zabezpieczyć towar w naciągu prostym do 1 ton (1t) a w oplocie aż do 2 ton (2t). Pasy transportowe marki GMP to produkty znane o wielu lat marki specjalizującej się w produktach do zabezpieczania ładunku oraz innych akcesoriów samochodowych. Dlatego też oferowane pasy transportowe 2t są produktem z najwyższej światowej półki. Posiadają wszystkie konieczne homologacje oraz certyfikaty tym samym można je bez obaw stosować do zabezpieczenia ładunku w całej Europie. 

Gdzie sprawdzi się pas transportowy 2 t?

Wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena i łatwy montaż powodują, że 2-tonowe pasy do lawety lub przyczepy stanowią uniwersalne rozwiązanie, wykorzystywane przy przewozie różnego rodzaju ładunków. Użycie pasów o odpowiedniej długości i szerokości pozwala na solidne zabezpieczenie średniej wielkości gabarytów, takich jak m.in.:

  • towary składowane na paletach,
  • niewielkie pojazdy (motorowery, rowery, quady, samochody, lekkie czterokołowce),
  • łodzie, kajaki, motorówki,
  • mniejsze maszyny przemysłowe i budowlane,
  • sprzęt AGD, meble oraz wiele innych rodzajów załadunku.

Jaka długość pasa transportowego 2-tonowego?

Jednym z warunków bezpiecznego i niezawodnego zabezpieczenia ładunku pasem 2 t jest dobranie odpowiedniej długości taśmy. W naszej bogatej gamie produktów znajdą Państwo 2-tonowe pasy transportowe o standardowych długościach – 2, 4, 5, 6 oraz 8 m. Do największych gabarytowo ładunków przeznaczone są modele 10-metrowe, które posiadamy w swojej ofercie. Oprócz zakupu pojedynczych rolek oferujemy Państwu również zestawy wielu pasów 2 t, z których każdy wyposażony został w oryginalny napinacz oraz haki. W przypadku problemów z wyborem najlepszej dla Państwa potrzeb taśmy serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Gwarantujemy pomoc w dopasowaniu pasa do rodzaju i sposobu opasania ładunku oraz doradzimy wybór optymalnych rozwiązań i akcesoriów.