Zawiesie pasowe 2t, 3t, wężowe, łańcuchowe - Agri Truck - Sklep Agritruck - Części Rolnicze
Zawiesie pasowe 2t, 3t, wężowe, łańcuchowe - Agri Truck

ZAWIESIA

Zawiesie pasowe 2t, 3t, wężowe, łańcuchowe - Agri Truck

Masz 145 produktów.

Pokaż 1-36 z 145 sztuk


Różnorodne zawiesia używane są do podnoszenia i przenoszenia ładunków, przez co są wykorzystywane w branży transportowej, magazynowaniu i przemyśle. Występują one w kilku wariantach o różnym przeznaczeniu. Wyróżnia je wytrzymałość, funkcjonalność i niezawodność. Nowoczesne elementy tego typu z powodzeniem nadają się do transportu ciężarów o masie nawet 10 ton.

Zawiesie pasowe, łańcuchowe czy wężowe?

Tradycyjne zawiesie łańcuchowe wyróżnia się solidnością, wytrzymałością i dużym udźwigiem, wynoszącym nawet do kilkudziesięciu ton. Charakteryzuje je też odporność zarówno na kwasy, jak i zasady. Jednak nie zawsze stanowi najlepszy wybór. Wykonane z wyjątkowo wytrzymałej taśmy poliestrowej zawiesie pasowe to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi tego typu, które obecnie należy do najczęściej wybieranych. To dlatego, że jego gładka powierzchnia nie uszkadza i nie rysuje delikatniejszych towarów. Miękkie jest również zawiesie wężowe, dlatego nadaje się m.in. do podnoszenia i przenoszenia przedmiotów malowanych czy lakierowanych. Jednocześnie zawiesia pasowe i wężowe często występują w formie bezkońcowej, która pozwala na utworzenie pętli i przenoszenie ładunków pozbawionych punktów zaczepowych. Tego rodzaju narzędzia wyróżniają się też stosunkowo niską masą własną i przystępną ceną.

Zawiesia o dowolnym udźwigu i parametrach

Różnorodność, jaką charakteryzują się dostępne w naszej ofercie zawiesia, sprawia, że możliwe jest dopasowanie potrzebnych akcesoriów do każdego zastosowania. Znajdziesz tu zarówno produkty o Dopuszczalnym Obciążeniu Roboczym na poziomie 2 t i 3 t, jak i nawet 10 t. Dzięki temu bez trudu zrealizujesz wszystkie zamierzone działania. Proponowane artykuły są zgodne z wszelkimi normami i wytrzymałe oraz mają wysokie współczynniki bezpieczeństwa. Oznacza to, że można je z powodzeniem uznać za niezawodne.


98.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
14452 153 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 14605 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 4.9