Części MF-3 i pochodne - cena i opinie - Sklep Agritruck

MF-3 i pochodne

Masz 146 produktów.

Pokaż 1-36 z 146 sztuk


Licencja na produkcję ciągników Massey Ferguson z serii 200 została zakupiona przez ZPC Ursus z końcem XX wieku. Od tego momentu zostały one wielokrotnie przerobione na potrzeby rynku w Polsce i wprowadzono do nich szereg istotnych zmian i ulepszeń. Według klasyfikacji ciągników, system maszyn rolniczych z rodziny Massey Ferguson 3 zalicza się do klasy 4. Do napędu ciągnika pierwotnie wykorzystywano 3-cylindrowy silnik o pojemności skokowej 2502 cm³, osiągający moc nawet 35,8 kW. Ponadto jego moment obrotowy wynosi 165 Nm przy 1300 obr./min. Nowsze modele zostały wyposażone w specjalną kabinę o wyższym standardzie, ergonomiczne maski i dodatkowe błotniki z tworzywa, a także hydrostatyczny układ kierowniczy. Massey ferguson 3 to perfekcyjne maszyny do pracy w różnych warunkach, jednakże nawet one wymagają od czasu do czasu drobnych napraw i odrobiny troski.

Części do Massey Fergusson

Firma AgriTruck to profesjonalny dystrybutor oryginalnych komponentów zamiennych do maszyn, takich jak Massey Ferguson 255. Części z naszej oferty gwarantują sprawdzoną niezawodność oraz odporność na eksploatację. Możesz mieć całkowitą pewność, że wykorzystując nasze produkty zachowujesz pierwotną wydajność i czas pracy swojego ciągnika. Naszym priorytetem jest dostarczanie zamienników najwyższej klasy, które pozwolą Ci przeprowadzić niezbędne naprawy i przywrócić komfort pracy. Przekonaj się sam! Zaopatrz się w najwyższej jakości części do MF 235 i nie tylko!

AgriTruck  

Oferujemy niezbędne części do maszyn Massey Fergusson 3, 235, a także komponenty innych firm, które pozwolą na skuteczne przedłużenie pracy Twojego sprzętu! Jeśli potrzebujesz łożysk, amortyzatorów, oświetlenia lub innych podzespołów – sprawdź nasz katalog produktów! Oprócz części do ciągników dystrybuujemy szerokie spektrum artykułów związanych z rolnictwem i konserwacją pojazdów.