Ursus C 360 3p - części zamienne - cena i opinie - Sklep Agritruck

C-360 - 3P

Masz 13 produktów.

Pokaż 1-13 z 13 sztuk


Maszyny tego typu to prawdziwa klasyka jeśli chodzi o średnie ciągniki rolnicze. Trafił na nasz rodzimy rynek w latach 1981–1993. Natomiast już w latach latach 1995–1998 podbił on rynki zagraniczne dzięki Zakładom Mechanicznym Ursus w Warszawie. Jest to sprzęt doskonałej jakości, jednak nawet on potrzebuje dobrej klasy komponentów zamiennych. Z tego względu warto sprowadzać je jedynie od renomowanego, sprawdzonego dostawcy. Części do Ursusa C-360-3P możesz znaleźć w naszej ofercie. Sprawdź!

Wytrzymałość C-360-3P – części

Charakterystyczną cechą większości ciągników Ursusa z serii C-360 jest dość głośna praca centralnej przekładni na wyższych biegach. Koła zębate na wałku atakującym i tarczy mają profil prostych zębów. Z tego względu warto odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w naszym sklepie w zamienniki. Pozwalają one znacząco przedłużyć żywotność maszyny, stosujemy bowiem części praktycznie identyczne z oryginalnymi. W nowszych traktorach zmieniono także układ zaczepów tylnych oraz wzmocniono dodatkowo instalację hydrauliczną. Ciągniki, mimo swojego wieku i różnic w poszczególnych modelach, są dość proste w naprawie przy regularnych przeglądach.

Części Ursus C-360-3P

W pierwszych egzemplarzach Ursusa montowano oryginalne silniki składane w Wielkiej Brytanii. Wyróżniały się specjalnymi śrubami zamontowanymi w układzie calowym. Silniki brytyjskiej specyfikacji wykazywały się większą żywotnością niż te wyprodukowane w Polsce. Tarcze sprzęgłowe również różniły się od tych zamontowanych w angielskich modelach. Ponadto wałki sprzęgłowe były nieco dłuższe. Ursus C-360-3P, mimo upływu wielu lat, nadal jest popularnym traktorem. Mamy tego świadomość i staramy się dopasować zarówno do modeli z naszego, jak i zagranicznego rynku. Szukasz odpowiednich komponentów do swojego ciągnika? Potrzebujesz części do Ursusa C-360-3P? Sprawdź naszą ofertę!

Części do Ursus C-360, czyli jednego z bardziej znanych modeli ciągników, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty najwyższej jakości, które z całą pewnością będą służyć przez długi czas, przedłużając żywotność maszyny rolniczej i umożliwiając jej prawidłowe funkcjonowanie. Części do C-360 są odpowiednio dostosowane do różnych wersji tego modelu ciągnika, zarówno do rodzimej, jak i zagranicznej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niesprawny pojazd rolniczy lub taki, który nie funkcjonuje prawidłowo, to ogromne straty dla gospodarstwa - każdy dzień się liczy. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i staramy się zapewnić odpowiednie zamienniki do maszyn rolniczych, a w szczególności do popularnego modelu, czyli części do Ursus C-360. Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancją, możesz więc liczyć na trwałe i solidne części. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz między innymi przewody chłodnicy, przewody akumulatorowe, wskaźnik ciśnienia, przekładnię, wspomaganie układu kierownicy i wiele innych. Ursus C 360, mimo upływu lat, nadal pozostaje jednym z najczęściej spotykanych ciągników w polskich gospodarstwach rolniczych, dlatego staramy się mieć zawsze w ofercie odpowiednie części i zamienniki do ciągnika. Nasze produkty do maszyn rolniczych cieszą się doskonałymi opiniami zaufanych klientów. My natomiast proponujemy atrakcyjne ceny, które są konkurencyjne na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą części do ciągnika Ursus C-360.