Ursus c360 części - cena i opinie - Sklep Agritruck

CZĘŚCI DO URUS C360

Masz 796 produktów.

Pokaż 1-36 z 796 sztuk


Niezawodny ciągnik to podstawa funkcjonowania współczesnych gospodarstw rolnych. W końcu od prawidłowego działania maszyn rolniczych uzależniona jest praktycznie cała praca wykonywana na polu. Ewentualna awaria w trakcie zbiorów czy zasiewania plonów może nieść ze sobą poważne konsekwencje. W Polsce jednym z popularniejszych pojazdów jest bez wątpienia Ursus C-360, który jest ceniony za dobre parametry i możliwość stosunkowo łatwej naprawy. W naszym asortymencie znajdą Państwo niezawodne części do ciągników rolniczych tej marki. 

Ursus C 360 części - alternator, błotniki, chłodnica, głowica, hamulce

Historia tego popularnego traktora sięga połowy lat 70., kiedy to pierwszy pojazd z tej serii skierowano do sprzedaży. Od tego czasu model trafił do tysięcy gospodarstw w całym kraju i dotąd cieszy się dużym powodzeniem. Użytkownicy chwalą go przede wszystkim za niewielką awaryjność, doskonały uciąg oraz niskie spalanie. Ogromną zaletą pojazdu Ursus C-360 są części zamienne, które mają bardzo atrakcyjne ceny i dużą dostępność. Najlepiej o tym świadczy asortyment naszego sklepu, w którym znajdą Państwo duży wybór niedrogich zamienników przeznaczonych do do ciągników rolniczych tej serii.

Nasz rozbudowany katalog części Ursus C-360 obejmuje zarówno oryginalne produkty, jak i zamienniki. Proponujemy Państwu zakup większości podzespołów niezbędnych do funkcjonowania ciągników rolniczych. Oferta obejmuje duży wybór hamulców, filtrów, sprzęgieł, instalacji paliwowych i elektrycznych itp. Dzięki swojej prostej budowie Ursus C-360 jest bardzo łatwy w naprawie, dlatego z wymianą wadliwych części nie powinno być najmniejszego problemu. 

Pod względem dostępności części Ursus wypada bardzo dobrze, bez względu na serię. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałego asortymentu sklepu, w którym znajdą Państwo sprawne zamienniki do innych modeli tej popularnej marki. Zapewniamy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów, które posiadamy na stanie w magazynie. W przypadku problemów z wyborem właściwego zamiennika zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym. Na każdy zakupiony produkt otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję.