KLUCZE DYNAMOMETRYCZNE - cena i opinie - Sklep Agritruck

KLUCZE DYNAMOMETRYCZNE

Masz 5 produktów.

Pokaż 1-5 z 5 sztuk


Naprawy usterek dotyczących działania wielu różnych maszyn, sprzętów i pojazdów wymagają zastosowania zróżnicowanych narzędzi. Jednymi z bardziej przydatnych akcesoriów są tzw. klucze dynamometryczne, które charakteryzują się wygodą i łatwością użycia. Znajdziesz je w niniejszej kategorii naszego sklepu internetowego. Dysponujemy sprawdzonymi narzędziami, które na pewno pomogą Ci w niejednej sytuacji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszej stronie. Sprawdzają się przy dokręcaniu śrub (zwłaszcza kół) z odpowiednią siłą, która jest często przewidziana przez producenta. 

Klucze dynamometryczne – zróżnicowana oferta

W naszej ofercie znajdują się różne klucze dynamometryczne. Zróżnicowanie modeli polega przede wszystkim na innych końcówkach, które mogą być przystosowane do licznych nasadek (np. pół cala, ćwierć cala etc.). Dzięki temu jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć u nas odpowiednie narzędzia dla siebie. Niektóre z prezentowanych modeli wyposażono dodatkowo w przedłużkę, która może przedłużyć całe akcesorium o kilkanaście centymetrów, co w wielu sytuacjach pozwala zyskać dostęp do trudno dostępnych miejsc. Długa rączka znacznie ułatwia pracę - poprzez zastosowanie dźwigni nie trzeba używać sporo siły.

Klucze dynamometryczne – dlaczego warto?

Klucze dynamometryczne to narzędzia, które, mówiąc w skrócie, są w stanie “dokręcać” np. śrubę z określoną siłą. To bardzo ważne, ponieważ, pracując za pomocą zwykłego klucza, można nie zrobić tego do końca, co grozi poluzowaniem. Jednocześnie zbyt mocne dokręcenie może zaowocować zerwaniem gwintu czy wygięciem łączonych elementów. 

Prawidłowe wykonywanie opisanych czynności w wielu przypadkach ma bardzo duże znaczenie, np. podczas dokręcania głowicy silnika. Dlatego klucze z naszego sklepu generują różne momenty. Jak to w ogóle możliwe? W narzędziu znajduje się specjalna śruba, która napina się przy ustawianiu siły kręcenia, a także zapadka blokująca klucz w momencie, gdy wspomniana siła została osiągnięta.

Klucze dynamometryczne – sklep internetowy

Dysponujemy zróżnicowanymi kluczami dynamometrycznymi, które dodatkowo są wyposażone w różne akcesoria takie jak wspomniana przedłużka. Jesteśmy pewni, że nasze narzędzia pomogą Ci w wielu naprawach. Jednocześnie zachęcamy do sprawdzenia reszty naszej oferty, w której znajdziesz wiele ciekawych produktów. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.