NARZĘDZIA POMIAROWE - cena i opinie - Sklep Agritruck

NARZĘDZIA POMIAROWE

Masz 32 produktów.

Pokaż 1-32 z 32 sztuk


Każdy warsztat powinien być wyposażony w odpowiednie przyrządy, które ułatwią nie tylko skuteczną naprawę maszyn i pojazdów, ale też sprawdzenie cech poszczególnych elementów i ich właściwości, takich jak odległości między częściami, wymiary komponentów, waga etc. Żeby uzyskać te informacje, należy wyposażyć się w dobre narzędzia pomiarowe, które można znaleźć w niniejszej kategorii. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Narzędzia pomiarowe warsztatowe – sklep internetowy Agri-truck

Precyzyjne narzędzia pomiarowe są potrzebne w każdym profesjonalnym warsztacie. Sprawdzenie poszczególnych wymiarów naprawianych komponentów czy stosowanych części zamiennych jest kluczowe, żeby skutecznie przeprowadzić całą naprawę. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zawiera ona wyłącznie sprawdzone i niezawodne przyrządy pomiarowe, które są przeznaczone do różnych zadań.

Podstawowymi narzędziami pomiarowymi z naszej oferty są miary – taśmy zwijane, które zależnie od modelu mogą mieć różną długość maksymalną. Są bardzo popularne i sprawdzą się także w przypadku przeprowadzania domowych napraw czy innych prac w miejscu zamieszkania. 

Bardzo przydatne są także poziomice. Szczególnie polecamy modele krzyżowe, ponieważ sprawdzają położenie danej powierzchni nie tylko w jednym, ale dwóch kierunkach. 

Zachęcamy również do skorzystania z suwmiarek, które są najlepszymi narzędziami do pomiaru szerszych szczelin czy średnic drobnych elementów, takich jak gwoździe, śruby czy listwy. Jednak w przypadku drobnych szczelin polecamy przede wszystkim szczelinomierze listkowe, czyli narzędzia pomiarowe wyposażone w blaszki o różnych grubościach, o zakresie pomiaru najczęściej do 1 mm. 

W naszym sklepie dostępne są także dalmierze laserowe o zakresie nawet do 60 m. Nasze modele są wyposażone w nowoczesne technologie i cechują się wytrzymałymi konstrukcjami, dzięki czemu można ich używać nawet w trudnych warunkach. Dokładność pomiaru wynosi w tym przypadku ok. 1,5 mm. 

Zapraszamy też do skorzystania z naszych głębokościomierzy. W tym przypadku dysponujemy przyrządami pomiarowymi analogowymi oraz cyfrowymi. 

Sprawdzony sklep – konkurencyjne ceny i dobre opinie

W każdym przypadku klient może u nas liczyć na konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość asortymentu. Oferujemy również fachowe doradztwo produktowe. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, rolnikami oraz warsztatami.