LINKI HOLOWNICZE i ZAŁADUNKOWE - cena i opinie - Sklep Agritruck

LINKI HOLOWNICZE i ZAŁADUNKOWE

Masz 51 produktów.

Pokaż 1-36 z 51 sztuk


W transporcie często konieczne jest użycie różnego rodzaju linek, dzięki którym można spiąć i dodatkowo zabezpieczyć przewożony towar, ale też holować inny pojazd czy wyciągnąć go z trudno dostępnego miejsca (np. po kolizji). Dbając o maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort podczas wykonywania tego rodzaju działań, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Proponujemy sprawdzone linki holownicze i załadunkowe w konkurencyjnych cenach. 

Linki holownicze – sklep internetowy

Uszkodzenie pojazdu i w efekcie unieruchomienie go jest bardzo problematyczne, zwłaszcza w ruchu drogowym, ponieważ może utrudniać innym kierowcom sprawne i bezpieczne poruszanie się po drodze. Dlatego właśnie pojazd ten należy jak najszybciej przetransportować, co może być nieraz utrudnione. Kiedy nie ma możliwości skorzystania z lawety, zawsze można przewieźć uszkodzony pojazd korzystając z pomocy innego poprzez holowanie – trzeba wtedy skorzystać z linki holowniczej, która zapewni mocne połączenie i nie zerwie się nawet mimo sporego obciążenia. Warto pamiętać o wyborze modelu o odpowiedniej długości.

W naszym sklepie można znaleźć linki holownicze plecione oraz taśmowe. Wybór zależy głównie od preferencji, ponieważ posiadają one zwykle podobny udźwig.

Linki załadunkowe – idealne do transportu

W naszym sklepie można znaleźć również wysokiej klasy linki załadunkowe, które mogą zostać użyte na przykład do wciągania i podnoszenia towaru, ale przede wszystkim zabezpieczania go. Można u nas znaleźć popularne linki bagażowe, których w komplecie zawsze jest co najmniej kilka. Pozwala to bowiem dokładnie zabezpieczyć ładunek. Wspomniane produkty są także elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtu towaru. Inne linki załadunkowe mają formę pasów i są zakończone specjalnymi hakami, ułatwiającymi połączenie ich końców lub przymocowanie ładunku do konstrukcji pojazdu. 

Haki i łączniki

Dysponujemy również licznymi hakami oraz łącznikami kabłąkowymi, które ułatwiają operowanie wspomnianymi linkami. Dzięki nim łączenie poszczególnych elementów czy mocowanie do np. haka pojazdu są znacznie ułatwione. 

Sprawdzony sklep internetowy

W naszej ofercie znajdują się świetne produkty, które otrzymują pochlebne opinie od kupujących – nie bez powodu. Wyróżniają się konkurencyjną ceną, ale przede wszystkim skutecznością i niezawodnością. Z linek holowniczych i załadunkowych korzystają rolnicy, kierowcy, właściciele warsztatów i nie tylko. Zachęcamy też do sprawdzenia reszty naszego asortymentu.