KLUCZE DO KÓŁ - cena i opinie - Sklep Agritruck

KLUCZE DO KÓŁ

Masz 25 produktów.

Pokaż 1-25 z 25 sztuk


Klucze do kół to niezwykle przydatne elementy stanowiące podstawową część wyposażenia każdego garażu czy przydomowego warsztatu. Bez odpowiedniego narzędzia tego typu nie da się przeprowadzić wymiany kół. Klucze do kół samochodowych mogą więc być przydatne również podczas niestandardowej awarii na drodze, kiedy zachodzi konieczność korzystania z koła zapasowego, ale nie tylko. Często zdarza się przecież, że koła w samochodzie zmieniane są w przydomowym warsztacie, a nie w specjalnie przeznaczonym do tego celu punkcie. Ta powszechna wśród wielu kierowców praktyka wymaga zastosowania specjalnych kluczy do kół, dzięki którym ich prawidłowe odkręcenie i dokręcenie nie będą stanowiły żadnego problemu. Mimo swojej oczywistej nazwy, klucze do kół samochodowych sprawdzają się także do innych prac również związanych z motoryzacją. Za ich pomocą możesz z łatwością przeprowadzić demontaż wielu części auta. To przydatna opcja nie tylko dla zapalonych miłośników motoryzacji. 

Różne rodzaje kluczy do kół

Aby wyposażenie przeznaczone do pracy przy samochodzie było kompletne, należy korzystać z wielu odmian poszczególnych narzędzi. Taka zasada dotyczy również kluczy do kół występujących w wielu wariantach. Narzędzia te dzielą się na kilka podkategorii, w zależności od tego, jakie ma być ich docelowe zastosowanie. Dysponujemy kluczami do aut osobowych, ciągników rolniczych oraz samochodów ciężarowych. Różnorodna budowa kluczy do kół samochodowych sprawia, że w każdej sytuacji możesz dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb. W ofercie naszego sklepu znajdują się m.in. podstawowe klucze do kół proste oraz planetarne. Nie brakuje także wersji krzyżakowych, stanowiących jedną z najczęściej wybieranych przez kierowców opcji. Budowa tego narzędzia pozwala na odkręcenie nawet tych kół, które stawiają wyraźny opór. 

Klucze do kół samochodowych – niezbędne wyposażenie każdego auta

Obecnie trudno znaleźć w nowszych modelach aut wyposażenie w postaci kluczy, dlatego warto zadbać o ten aspekt samodzielnie. Pozornie może wydawać się to nieistotna kwestia, jednak z pewnością docenisz swoją zapobiegliwość, jeśli na drodze spotka Cię konieczność awaryjnej wymiany koła. Zazwyczaj kierowcy pamiętają o wożeniu koła zapasowego, jednak na nic się ono nie przyda, jeśli zabraknie odpowiedniego narzędzia do przeprowadzenia wymiany. Klucze do kół samochodowych, w tym te zamknięte w praktycznej kasetce, stanowią idealną propozycję do każdego auta.