Wyciągarki ręczne - cena i opinie - Sklep Agritruck

WYCIĄGARKI

Masz 12 produktów.

Pokaż 1-12 z 12 sztuk


Wyciągarki ręczne są niezwykle przydatne w wielu sytuacjach - podczas codziennej eksploatacji samochodów, ale nie tylko. Mogą być niezbędne w najmniej spodziewanych momentach, dlatego warto posiadać to narzędzie w swoim aucie. W zależności od potrzeb i specyfikacji w naszej ofercie dostępnych jest kilka wariantów wyciągarek ręcznych.

Wyciągarki ręczne - bogata oferta różnorodnych narzędzi

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne wyciągarki ręczne, których zróżnicowanie polega między innymi na odmiennym maksymalnym zakresie kilogramów, które mogą udźwignąć. Wśród nich widnieją modele o maksymalnej wartości wynoszącej 450 kg, 850 kg, 1200 kg, czy 2 tony. Ponadto ich mechanika oraz wielkość także się różnią. Każdy z produktów doskonale sprawdzi się w przypadku innego zdania.

Wyciągarki ręczne mogą być przydatne dla niemal każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Za sprawą stosunkowo prostej konstrukcji, małych gabarytów i niezwykle wytrzymałych komponentów narzędzie to staje się niemal niezbędnym wyposażeniem wszystkich kierowców.

Narzędzia tego typu sprawdzą się między innymi w przypadku samochodów, jednak niezwykle przydatne będą także podczas eksploatacji łodzi czy quadów. Znajdują zastosowanie przy każdego rodzaju pojazdach mechanicznych, co czyni je niemal niezastąpionymi narzędziami. Mogą być niezwykle pomocne podczas transportu lub wydobywania innego samochodu z wielu miejsc.

Ogromnym atutem wyciągarek ręcznych jest ich niewielki gabaryt, który pozwala na swobodne przechowywanie ich np. w aucie. To zarówno tanie, jak i skuteczne rozwiązanie, które do działania wymaga jedynie użycia siły fizycznej.

Wyciągarki ręczne - aspekty mechaniki

Większość naszej oferty obejmują wciągarki ręczne linowe. Ich działanie opiera się na wykorzystaniu siły ludzkich mięśni i solidnych komponentów, które w zależności od specyfikacji będą w stanie sprawdzić się przy zupełnie odmiennych potrzebach. Ze względu na parametry ich wygląd również się różni. Są to solidne narzędzia, które są niezwykle przydatne podczas usprawniania różnego typu prac czy w kryzysowych sytuacjach na drodze.

Wyciągarki ręczne - doskonała cena

Wyciągarki ręczne dostępne w naszym sklepie zapewniamy w znakomitych cenach. To urządzenia, które znakomicie się sprawują. Opinie użytkowników są niezwykle pozytywne, dzięki czemu inni klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas produkty cechują się funkcjonalnością, a ich eksploatacja przebiega we efektywny sposób.

Szeroka oferta wyciągarek ręcznych i innych produktów

Dzięki sporemu doświadczeniu na rynku zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów. Pragniemy oferować dobre części zamienne w znakomitych cenach, aby każdy mógł się zaopatrzyć w produkt, który jest mu potrzebny. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy nasz asortyment w trosce o to, aby klienci mieli możliwość wyboru pozycji odpowiedniej dla swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z dużą liczbą wariantów wyciągarek ręcznych, a także niezwykle bogatą ofertą pozostałych produktów.