KANISTRY LEJKI - cena i opinie - Sklep Agritruck

KANISTRY LEJKI

Masz 31 produktów.

Pokaż 1-31 z 31 sztuk


Kanister to jeden z najbardziej popularnych pojemników, który przydaje się nie tylko kierowcom. Jego specyfika pozwala na wygodne przewożenie oraz przechowywanie wielu płynów, w tym benzyny, ale nie tylko. Rzeczywiście, kanister na paliwo jest najczęściej wykorzystywanym modelem przez wiele osób. Pojemniki te jednak świetnie spisują się także w przechowywaniu innych płynów, oczywiście jeśli używa się ich wyłącznie do jednej cieczy.

W swojej ofercie posiadamy kanistry o różnej pojemności, dzięki czemu możesz dopasować ten element do swoich potrzeb oraz przyszłego zastosowania. Każdy produkt został wykonany z zachowaniem wszelkich obowiązujących obecnie norm, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny, również w kontakcie z benzyną. Mocna struktura każdego kanistra na paliwo to gwarancja, że przy dobrze zakręconym zaworze płyn nie wydostanie się na zewnątrz, co znacznie ułatwia proces transportu. Wybierz kanister odpowiedni dla siebie i korzystaj z jego szerokich zastosowań na co dzień. 

Kanistry do paliwa – niezbędne wyposażenie każdego garażu

Klasyczne tankowanie na stacji benzynowej nie zawsze okazuje się wystarczające – doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele gospodarstw rolnych. W trakcie wykonywania codziennych prac często zachodzi potrzeba uzupełnienia paliwa w maszynach rolniczych. Warto mieć paliwo pod ręką, aby móc w każdej chwili uzupełnić braki. Jak to zrobić? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni kanister na paliwo, który zostanie postawiony w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Dzięki temu uzupełnienie benzyny nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wszystkie oferowane przez nas kanistry są stabilne, a ich ścianki wyjątkowo mocne, co sprawia, że paliwo może być przechowywane w odpowiednich warunkach. 

Kanister do paliwa daje również możliwość wygodnego przewożenia benzyny z miejsca na miejsce. Wystarczy odpowiednio mocno zakręcić fabryczny zawór, aby mieć pewność, że płynnie wydostanie się na zewnątrz podczas transportu. Produkty dostępne w naszym sklepie zapobiegają ulatnianiu się szkodliwych oparów, zatem przechowywanie paliwa jest w pełni bezpieczne. 

Kanistry do paliwa i niezbędne akcesoria

Oferujemy praktyczne kanistry, ale nie tylko. W tej kategorii znajdziesz także inne przydatne akcesoria, takie jak funkcjonalny lejek przeznaczony do nalewania paliwa. Dostępne są także inne praktyczne elementy, takie jak wiadra, dzięki którym mycie samochodu czy innych maszyn przestanie być problemem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.