Wózki: transportowe, warsztatowe, paletowe - cena i opinie - Sklep Agritruck

WÓZKI TRANSPORTOWE, WARSZTATOWE, PALETOWE

Masz 33 produktów.

Pokaż 1-33 z 33 sztuk


Wózki transportowe stanowią bardzo ważne wyposażenie magazynów, hal, sklepów, a także przedsiębiorstw usługowych. Umożliwiają łatwe transportowanie ciężkich, nieporęcznych przedmiotów. Dzięki swojej konstrukcji znacząco redukują ciężar ładunku i pozwalają przewozić obiekty o bardzo dużej wadze. Wózki transportowe często wykorzystywane są na halach i w hurtowniach w celu transportowania ciężkich palet. Jednak to nie ich jedyne zastosowanie!

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wózki transportowe pozwalające na przewożenie przedmiotów o zróżnicowanych wadze i gabarycie. Dysponujemy modelami 2-, 4- i 6-kołowymi. Posiadamy wózki do przewożenia lekkich towarów o ładowności do 1 kg, a także modele, na których można umieścić palety o wadze nawet 2,5 t. W asortymencie dostępne są także różnorodne wózki warsztatowe. Oferujemy egzemplarze tradycyjne, składane oraz rozkładane 2 w 1, które dają możliwość zastosowania w pozycji siedzącej, jak i leżącej.

Wszystkie oferowane przez nas wózki warsztatowe wykonane są z solidnych materiałów, cechujących się wysoką trwałością i wytrzymałością. Dzięki temu służą długi czas oraz doskonale spełniają swoje funkcje. Posiadają stabilne konstrukcje, przez co umożliwiają bezpieczne przewożenie ładunków. Zapraszamy do przejrzenia asortymentu i zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wózki transportowe - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Oferowane przez nas wózki transportowe nie bez przyczyny cieszą się tak świetnymi opiniami. Nie dość, że wyróżniają się świetną jakością, to dodatkowo dostępne są w konkurencyjnych cenach. Aby poznać dokładne koszty zakupu oferowanych wózków, wystarczy bliżej zapoznać się z prezentowanym asortymentem. Pod zdjęciami poglądowymi poszczególnych produktów umieściliśmy informacje o cenach. Zapewniamy, że ich zakup to świetna inwestycja. Jesteśmy pewni, że nasze wózki transportowe posłużą przez długi czas i doskonale spełnią postawione przez nimi zadania.

Wózki warsztatowe, transportowe i paletowe - opinie klientów

Nasze wózki transportowe, warsztatowe i paletowe cieszą się świetnymi opiniami klientów, a co za tym idzie, bardzo dużą popularnością. Kupowane są przez wiele firm z różnych branż. Wybierają je m.in. różnorodne hurtownie czy przedsiębiorstwa produkcyjne. Dostępne pojazdy wykorzystuje się również w sklepach i branży gastronomicznej m.in. do przewożenia ciężkich zgrzewek z napojami. Nasze wózki transportowe są cenione przede wszystkim za jakość i trwałość. Klienci podkreślają, iż zostały wykonane z najwyższą starannością oraz dbałością o szczegóły. Użytkownicy twierdzą, że dzięki naszym wózkom mogą łatwo i bezpiecznie przewozić nawet najcięższe towary. Oferowane wózki są również chwalone za ceny adekwatne do ich jakości.

Zapraszamy do przejrzenia asortymentu i sprawdzenia wszystkich naszych wózków transportowych, paletowych oraz warsztatowych. W tej kategorii znajdują się również różnorodne kółka do wózków, które doskonale się sprawdzą, gdy konieczna będzie wymiana zużytego lub uszkodzonego ogumienia.