Plandeki: na przyczepki, rolcznie, samochodowe, wodoodporne - cena i opinie - Sklep Agritruck

PLANDEKI POLIETYLENOWE

Masz 22 produktów.

Pokaż 1-22 z 22 sztuk


Chcąc zabezpieczyć towar, urządzenia czy zapewnić osłonę dla swoich narzędzi, warto wyposażyć się w plandeki polietylenowe, czyli uniwersalne produkty o wielu zastosowaniach, które charakteryzują się konkurencyjnymi cenami oraz bardzo dobrą jakością wykonania. W niniejszej kategorii znajdują się liczne produkty tego typu o różnym przeznaczeniu. Życzymy udanych zakupów!

Wysokiej jakości plandeki polietylenowe – sklep internetowy

Plandeki znajdujące się w ofercie naszego sklepu zostały wykonane z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, dzięki czemu cechują się odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i atmosferyczne, chociażby wpływ światła słonecznego czy wilgoć. Poszczególne produkty charakteryzują się różną grubością, dzięki czemu mogą być używane w zróżnicowanych warunkach. Najcieńsze najczęściej wykorzystuje się do osłony przedmiotów w zamkniętej przestrzeni (np. w magazynach), ponieważ nie są wtenczas narażone na działanie wiatru czy innych warunków atmosferycznych. Zabezpieczają też zbiory na przyczepach w rolnictwie. Grubsze natomiast są chętnie używane do zakrywania sprzętów, maszyn, a nawet pojazdów czy łodzi znajdujących się na zewnątrz.

W tej kategorii znajdziesz plandeki dostępne w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz dopasować produkt do potrzeb. Tego typu zabezpieczenia mogą na przykład służyć do osłony niewielkiego przedmiotu, ale też całego pojazdu, takiego jak np. traktor. Postaw na sprawdzone plandeki i zaopatrz się w nie w naszym sklepie!

Plandeki na przyczepki

Oferowane przez nas plandeki są często używane do zakrywania przyczep samochodowych, nawet tych szczególnie dużych. To stosunkowo tanie rozwiązanie, dzięki któremu można lepiej zabezpieczyć przewożony towar przed czynnikami zewnętrznymi i dzięki temu znacznie ograniczyć straty.

Sprawdzone plandeki – zapraszamy do zakupów

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponowane przez nas plandeki sprawdzą się do wielu zadań. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. W naszym asortymencie znajduje się również wiele innych interesujących produktów – w każdym przypadku na naszych klientów czeka profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. W innej kategorii natomiast można znaleźć u nas plandeki samochodowe, służące przede wszystkim do ochrony pojazdów osobowych przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi – np. przed gradem.