Filtry do ciężarówek - cena i opinie - Sklep Agritruck

FILTRY

Masz 73 produktów.

Pokaż 1-36 z 73 sztuk


Filtry odgrywają niezwykle ważną rolę w pojazdach transportowych. Ich brak powoduje przedostawanie się pyłu do silnika i oleju, a w dłuższej perspektywie ma ogromny wpływ na żywotność podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych. Aby zapobiegać nieprzyjemnym, a zarazem kosztownym awariom, warto stosować modele o najwyższych parametrach filtracyjnych. W Agri-Truck oferujemy wysokiej jakości filtry paliwa, separatora, powietrza czy oleju. Dzięki nim zadbasz o skuteczną ochronę samochodu ciężarowego i środowiska.

Filtry do ciężarówek - rodzaje

Prawidłowy dobór parametrów akcesorium do specyfikacji samochodu ciężarowego jest gwarantem skutecznej i bezpiecznej filtracji. Dlatego w ofercie posiadamy szereg filtrów stworzonych z wysokiej jakości materiałów:

     filtry paliwa oczyszczają paliwo z zanieczyszczeń. Ich regularna wymiana jest konieczna - warunkuje bezawaryjną jazdę i wydłuża żywotnością silnika,

   filtry separatora chronią układ dolotowy silnika (w tym turbosprężarkę). Oczyszczają przedmuchy gazów z tzw. mgły olejowej oraz innych zabrudzeń tj. cząsteczek sadzy. Ich działanie wpływa również na zmniejszenie zużycia oleju silnikowego,

    filtry powietrza odpowiadają za ochronę nie tylko silnika, ale i turbosprężarki. Wysokiej jakości akcesoria mają wysoką zdolność pochłaniania zanieczyszczeń, wykazując przy tym odporność na wilgoć oraz ewentualne rozerwanie,

     filtry oleju zabezpieczają olej silnikowy przed zabrudzeniami tj. sadzą, opiłkami bądź innymi zanieczyszczeniami. Brak odpowiedniego akcesorium może skutkować zmniejszoną mocą silnika, a w konsekwencji jego przedwczesnym zużyciem.

Wymiana filtrów - dlaczego to takie ważne?

Użytkowanie pojazdu to nie tylko częsta jazda, tankowanie, sprzątanie czy mycie karoserii. To również dbałość o poszczególne elementy techniczne. Filtry do samochodów ciężarowych to podzespoły, które wymagają regularnej wymiany. Odpowiadają za oczyszczanie powietrza oraz cieczy i są nieodłącznym aspektem warunkującym prawidłowe funkcjonowanie jednostek napędowych. Niezależnie od typów czy rodzajów filtrów ich głównym zadaniem jest odseparowanie wszelkich zanieczyszczeń od istotnych konstrukcyjnie elementów samochodu ciężarowego.

Nasza oferta filtrów do samochodów ciężarowych

Zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości filtrów w konkurencyjnej cenie. Oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych, odpowiednio skonstruowanych i starannie wyprodukowanych filtrów, które będą skutecznym zabezpieczeniem samochodu ciężarowego nawet przy wzmożonej eksploatacji.

Regularna i świadoma wymiana filtrów w samochodach ciężarowych jest fundamentalnym elementem żywotności silnika oraz innych podzespołów. Pozytywne opinie naszych klientów utwierdzają w przekonaniu, że produkty, które oferujemy, cechują się wysokim poziomem jakości i konkurencyjną ceną. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu ze znajomością rynku pod kątem rozwiązań filtracyjnych pozwoliły nam dopasować ofertę sklepu do potrzeb oraz oczekiwań konsumentów.