AKCESORIA GAZOWE - cena i opinie - Sklep Agritruck

AKCESORIA GAZOWE

Masz 25 produktów.

Pokaż 1-25 z 25 sztuk


Gaz, np. butan jest używany przede wszystkim w procesach spalania. Chodzi zarówno o proste łączenie topliwych elementów, jak i zasilanie ogrzewania czy kuchenki turystycznej. Korzystanie z tego rodzaju produktów jest wygodne, a w wielu przypadkach konieczne, jeśli nie posiada się innych źródeł ciepła w pobliżu. W niniejszej kategorii znajdują się różnorodne akcesoria do gazu, które cechują się wysoką jakością wykonania i konkurencyjną ceną. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!

Akcesoria gazowe - sklep internetowy

Akcesoria do gazu to produkty, które muszą być wykonywane z największą precyzją, ponieważ błędy konstrukcyjne mogłyby doprowadzić nawet do wybuchu. Taka sytuacja wiąże się często z zagrożeniem zdrowia, a w skrajnych przypadkach życia osoby korzystającej ze sprzętu. Zapewniamy, że produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu spełniają wysokie standardy jakości oraz są zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami dotyczącymi solidności i bezpieczeństwa.

Akcesoria gazowe - kartusze, palniki i nie tylko

Kartusze to nic innego, jak niewielkie naboje gazowe, których najpopularniejsza pojemność wynosi 400 ml. Są wypełnione ciekłym sprężonym gazem (zwykle butanem), dzięki czemu mimo niewielkich rozmiarów mogą zapewnić długi czas podtrzymania płomienia. Kartusz może być wykorzystany w różnych sytuacjach ze względu na uniwersalny charakter. Jest polecany zarówno w kuchni, warsztatach, jak i podczas wyjazdów plenerowych.

Dysponujemy palnikami, które są przeznaczone do użycia wraz z uniwersalnymi kartuszami. To nic innego, jak specjalne, lekko wydłużone i zakrzywione końcówki, umożliwiające dowolne sterowanie natężeniem wydostającego się gazu z dyszy.

Ciekawym zastosowaniem kartusza jest możliwość podłączenia go pod kuchenkę turystyczną, która najczęściej posiada jeden lub dwa palniki. To wystarczająca ilość gazu, żeby móc przygotować ciepły posiłek lub gorący napój. Takie rozwiązanie przyda się zarówno podczas wycieczki, jak i wykonywania obowiązków w większej odległości od zabudowań, gdzie dostęp do kuchni jest utrudniony.

Posiadamy również inne akcesoria gazowe. Użytkownicy w swoich opiniach często doceniają reduktory niskiego ciśnienia, które są polecane w przypadku większych butli gazowych, wyposażonych w zawór ręczny.

Akcesoria gazowe - cena

Cena dostępnych w naszym sklepie akcesoriów gazowych jest wyjątkowo atrakcyjna. Mimo tego, jakość prezentowanych artykułów pozostaje na wysokim poziomie, dzięki czemu mamy pewność, że produkty spełnią oczekiwania klientów. Są bezpieczne, dopracowane, a także przechowywane w odpowiednich warunkach.

Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy również do skorzystania z reszty naszej oferty. Dysponujemy wieloma akcesoriami, świetnymi narzędziami, a także podzespołami do maszyn rolniczych i innych pojazdów. Są to produkty, które na co dzień wspierają rolników oraz mechaników. Ponadto gwarantujemy fachową obsługę, dopasowanie się do wymagań klienta czy doradztwo techniczne. W razie pojawienia się dodatkowych pytań - zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.