Amortyzatory do samochodów ciężarowych - cena i opinie - cena i opinie - Sklep Agritruck

AMORTYZATORY

Masz 193 produktów.

Pokaż 1-36 z 193 sztuk


Rynek amortyzatorów do samochodów ciężarowych w ostatnich latach znacząco się powiększył. Zmiany technologiczne i wprowadzane przez producentów coraz to nowocześniejsze, rewolucyjne rozwiązania sprawiły, że niełatwo dokonać szybkiego zakupu wśród tylu możliwości. Decyzja dotycząca odpowiedniego amortyzatora powinna opierać się na pełnej świadomości konsumenta co do funkcjonalności i praktyczności określonego sprzętu. Oferowane przez nas amortyzatory do samochodów ciężarowych to gwarancja wysokiej jakości, solidnego wykonania oraz konkurencyjnej ceny.

Amortyzator do samochodów ciężarowych - funkcje

Amortyzator to część konstrukcyjna pojazdu odpowiadająca za tłumienie drgań podczas jazdy. Odpowiednio dobrany model skutecznie wpływa na bezpieczeństwo podróżujących i skutecznie podnosi komfort podróży. Ze względu na odpowiedzialną funkcję stanowi element wymagający regularnej wymiany. Nawet najdroższy amortyzator jest elementem, który podczas eksploatacji ulega zużyciu. Czynniki skracające żywotność tego podzespołu to m.in: częstotliwość użytkowania pojazdu, sposób jazdy kierowcy, stan jezdni (nierówna powierzchnia) czy dbałość właściciela auta o inne, współgrające z amortyzatorem elementy konstrukcyjne. Wysokiej jakości sprzęt jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży pojazdem i wyeliminować do absolutnego minimum efekt “kołysania” i drgań.

Amortyzatory do ciężarówek - czym się sugerować przy zakupie?

Z wymianą amortyzatora nie należy zwlekać. Jeśli dostrzegamy takie symptomy, jak: brak płynności podczas jazdy, drganie kierownicy, wycieki oleju, zmniejszona stabilność pojazdu, wzmożona aktywację systemu ABS w trakcie hamowania czy specyficzna praca kół, warto sprawdzić amortyzator pod kątem jego zużycia. Najlepiej wykonać to na stacji diagnostycznej.

Przy zakupie tego komponentu należy zwrócić uwagę na szereg istotnych kwestii i podjąć decyzję o zakupie z pełną świadomością. Amortyzator do samochodu ciężarowego poza zapewnieniem komfortowej jazdy pasażerom i kierowcy wpływa również na bezpieczeństwo innych układów oraz części - zwłaszcza w kabinie. Dzięki nim delikatne komponenty nie są tak mocno narażane na wszelkiego rodzaju wstrząsy.

Najlepsze amortyzatory ciężarowe - nasza oferta

W Agri-Truck posiadamy wysokiej jakości amortyzatory do ciężarówek. Pełen przekrój modeli różniących się określonymi parametrami technicznymi pozwoli dopasować Ci sprzęt do potrzeb Twojego samochodu ciężarowego. Oferujemy sprawdzone, solidnie wykonane amortyzatory, dając przy tym 2-letnią gwarancję. 

Znajomość rynku motoryzacyjnego oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zadbać o taki asortyment, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców samochodów ciężarowych. Naszą misją jest spełnianie wymagań konsumenta, dlatego służymy fachowym doradztwem, a w przypadku jakichkolwiek niesprawności w produktach zamieniamy towar na nowy lub zwracamy pieniądze. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja bezpiecznej i udanej transakcji, a także komfort użytkowania prezentowanych komponentów przez długie lata.