Części zamienne do autobusów - cena i opinie - Sklep Agritruck - cena i opinie - Sklep Agritruck

AUTOBUSY

Masz 288 produktów.

Pokaż 1-36 z 288 sztuk


Bezpieczeństwo transportu pasażerskiego, niezależnie czy dotyczy komunikacji miejskiej, czy przejazdów dalekobieżnych jest priorytetem i obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa przewozowego. Przy czym szczególna dbałość o stan techniczny nie dotyczy tylko autobusów lub autokarów mających duże przebiegi, ale również całkiem nowych pojazdów. Polskim przewoźnikom użytkujących różnorodne marki autobusów, od Autosana, Jelcza, Ikarusa, Berlieta, po nowoczesne Solarisy (dawniej Neoplan), Setry i Solbusy proponujemy najwyższej jakości części oryginalne, a także zamienniki produkowane również w naszej fabryce HERMON pod marką GMP i FIRDS. Wewnętrzna kontrola jakości wszystkich części zamiennych oraz stosowne dopuszczenia innych producentów gwarantują w pełni ich przydatność zarówno do skutecznej naprawy, jak i zapewnienia optymalnej i długotrwałej pracy różnych podzespołów. Szeroka gama ofertowa obejmuje części przeznaczone m.in. do:

 • silników (np. panewki główne, popychacze)
 • skrzyń biegów (np. koła koronkowe),
 • układów zawieszenia (np. pióra resorów, amortyzatory, koła słoneczne zwolnicy, resory)
 • układów paliwowych (np. elementy tłoczące, pompy paliwa, rozpylacze),
 • układów i systemów smarowania (np. pompy oleju, czujniki ciśnienia oleju, filtry oleju, koła pompy oleju),
 • układów wydechowych,
 • układów kierowniczych (końcówki drążków, przeguby),
 • układów sprzęgłowych (np. płyty docisku, siłowniki, tarcze),
 • układów hamulcowych (np. bębny, cylindry, dźwignie rozpieraka, okładziny, rozpieraki),
 • układów chłodzenia (np. czujników temp. wody),
 • układów elektrycznych (np. wyłączniki prądu, włączniki funkcyjne),
 • zabudów.

Zapewniamy również profesjonalne wsparcie techniczne dostępnych w sklepie internetowym doradców w zakresie wyboru właściwych dla danego autobusu części. Dla złożonych zamówień uruchamiamy procedurę szybkiej realizacji zgodnie z zawartymi warunkami dostawy w miejsce przeznaczenia.

Części do autobusów

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, dlatego przykładamy szczególną uwagę do selekcji proponowanych w sklepie produktów. w naszej szerokiej ofercie znajdziesz różnego typu części zamienne do autobusów, które wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale także przystępną ceną. Kiedy dochodzi do zepsucia pojazdu, zapewne chcesz jak najszybciej przystąpić do jego naprawy. Zakup nowego autobusu wiąże się z ogromnymi kosztami, dlatego przed podjęciem decyzji warto najpierw upewnić się, czy powstałej usterki nie można naprawić. Na szczęście w wielu przypadkach jest to możliwe, dlatego w naszym sklepie oferujemy najlepszej jakości części do autobusów, dzięki których zastosowaniu pojazd będzie szybko gotowy do ponownej jazdy, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Części zamienne do autobusów dostępne w naszym sklepie

Nasza wieloletnia działalność pozwoliła nam na poznanie i dopasowanie się do potrzeb konsumentów. Nasz asortyment jest niezwykle zróżnicowany, co przekłada się na duży wybór dobrej jakości produktów. Ponadto nasi pracownicy służą poradą i w razie kłopotów ze zdecydowaniem się na konkretną część możesz liczyć na pomoc z ich strony, dzięki której złożenie zamówienia stanie się dużo łatwiejsze. 

W naszej gamie produktów znajduje się szeroki wybór części do autobusów od sprawdzonych producentów, które wykonane są z precyzją, aby słuzyły długo i dobrze spełniały swoja funkcję. Naprawa autobusu z ich użyciem przebiegnie w sposób sprawny i szybki. 

Części do autobusów – ceny produktów

Każdego dnia dbamy o to, aby dopasować ceny do Twoich potrzeb i wymagań, ponieważ zależy nam na utrzymaniu naszej doskonałej pozycji na rynku. Zaufało nam już wielu klientów i dbamy o to, by co dzień zachęcać nowych kupujących do skorzystania z naszej oferty. Staramy się, aby kontakt z nami był dla każdego ułatwieniem w podjęciu decyzji o zakupie odpowiedniego produktu, dlatego na naszej stronie oprócz danych kontaktowych znajdziesz także specjalny i prosty w obsłudze formularz, dzięki któremu będziesz mógł w błyskawiczny sposób uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.