Części Star: 200, 266, 1142, 742 - cena i opinie - Sklep Agritruck - cena i opinie - Sklep Agritruck

STAR 200,266,1142,742

Masz 116 produktów.

Pokaż 1-36 z 116 sztuk


Samochód ciężarowy STAR był całkowicie rodzimą konstrukcją produkowaną przede wszystkim w odmianach specjalnych i ukierunkowanych na ściśle określone potrzeby użytkowania. Dla rynku ogólnego pierwszy model 200 charakteryzował się nowoczesnymi zespołami i wysokoprężnym silnikiem S539 o mocy 110KW (150 KM), a także zdolnością przewozu 6 ton ładunku. Z kolei STAR 266 wyposażony w specjalny układ filtrowania powietrza umożliwiał jazdę w bardzo dużym zapyleniu i znacznej wilgotności powietrza. Model 1142 z odchylaną kabiną kierowcy pozwalał na swobodny dostęp do silnika. Pomimo że zakłady produkcyjne STARA już nie istnieją, w wielu regionach kraju samochody te nadal są użytkowane. Dlatego poprzez naszą ofertę polecamy pełną gamę części do różnych typów tego samochodu ciężarowego umożliwiającą efektywną i szybką naprawę m.in.:

układów zawieszenia,

silników i napędów,

skrzyń biegów i układów sprzęgłowych,

zabudów oraz kabin, a także ich funkcjonalnych elementów,

układów i systemów smarowania,

układów paliwowych,

układów wydechowych,

układów kierowniczych i hamulcowych,

układów elektrycznych,

układów chłodzenia.

Bogate doświadczenie i możliwość bezproblemowej dostawy części oryginalnych, sprawdzonych jakościowo zamienników, również własnej produkcji z fabryki HERMON pod marką GMP lub FIRDS sprawia, że właściciele samochodów ciężarowych STAR 200, 266, 1142 i pochodnych mogą bez większych przeszkód kontynuować ich eksploatację. Dla potrzeb właściwego wyboru części w naszym sklepie internetowym profesjonalnym wsparciem służą konsultanci. Dla oczekiwań tańszej naprawy pojazdu zapewniamy również asortyment regenerowanych i sprawdzonych pod kątem jakości części zamiennych.

STAR 200,266,1142,742 - części

Części do samochodu ciężarowego STAR są podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu naprawczego, ale także doskonale sprawdzą się u indywidualnych użytkowników. Dzięki nim możliwa stanie się sprawna i szybka naprawa samochodu, bez zbędnych i stresujących opóźnień. W ofercie naszego sklepu znajdują się bardzo dobrej jakości części zamienne do STARA, które są funkcjonalnym i praktycznym wsparciem w momencie powstania usterki. Posiadamy bogatą ofertę produktów, pośród których z pewnością znajdziesz interesującą Cię propozycję. Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie elementy wykonane są z dobrej klasy materiałów, w solidny i precyzyjny sposób. Wyróżniają się wysoką trwałością oraz odpornością, dlatego przyczynią się do usprawnienia i wydłużenia żywotności Twojego samochodu ciężarowego. 

Szeroki wybór części – STAR

Nasz sklep działa na rynku już od długiego czasu, dzięki czemu doskonale znamy rynek części do samochodów i ciągników. Nasza oferta zawiera szeroką ofertę praktycznych i przystępnych cenowo produktów, które są chwalone przez użytkowników. Staramy się dopasować do wymagań naszych klientów, dlatego każdego dnia służymy radą oraz udzielamy cennych wskazówek. Są one przydatne w procesie podejmowania decyzji i pozwalają na dokonanie optymalnego wyboru. 

U nas zyskujesz dostęp do profesjonalnej pomocy i możesz liczyć na szybką realizację zamówienia. Od dawna cieszymy się stabilną pozycją na rynku i dużym gronem zadowolonych z naszego asortymentu klientów. Wyróżniamy się nie tylko szeroką ofertą najlepszych części do STARA, ale także sympatycznym podejściem do każdego kupującego i wysokimi standardami obsługi. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z klientami, ponieważ doskonale wiemy, że są one podstawą owocnej współpracy. 

Jeśli zależy Ci na znalezieniu najlepszego, dopasowanego do Twoich potrzeb rozwiązania, warto, abyś zapoznał się z naszym asortymentem. Znajdziesz w nim nie tylko czujniki poziomu paliwa, ale również klamki do drzwi, bębny hamulcowe i wiele innych części zamiennych.