Pasy transportowe 1 tonowe (1T oraz 1,5T), 2m, 4m, 6m, 8m, 10m - cena i opinie - Sklep Agritruck

PASY TRANSPORTOWE 1T

Masz 29 produktów.

Pokaż 1-29 z 29 sztuk


Pasy transportowe 1 tonowe to idealne narzędzie do zabezpieczenie ładunku na naczepie, przyczepie, czy przyczepce.  Ze względu na parametry obciążeniowe możemy nim zabezpieczyć towar w naciągu prostym do 0,5 tony (0,5t) a w oplocie aż do 1 tony (1t). Pasy transportowe marki GMP to produkty znane o wielu lat marki specjalizującej się w produktach do zabezpieczania ładunku oraz innych akcesoriów samochodowych. Dlatego też oferowane pasy transportowe 1t są produktem z najwyższej światowej półki. Posiadają wszystkie konieczne homologacje oraz certyfikaty tym samym można je bez obaw stosować do zabezpieczenia ładunku w całej Europie. 

Gdzie znajdą zastosowanie pasy transportowe 1 t?

Szeroka gama zastosowań czyni pas transportowy 1-tonowy niezwykle popularnym rozwiązaniem do użytku domowego oraz w biznesie. Ze względu na swoją wytrzymałość i niewielki koszt, taśma idealnie sprawdza się przy przewożeniu ładunków na lawecie lub przyczepce. Bardzo często wykorzystuje się je do ściągania bagażu, np. niewielkich maszyn lub narzędzi. W takie zabezpieczenie warto zaopatrzyć się także przed wyprawą do marketu budowlanego, mając w planach zakup niezbędnego wyposażenia czy materiałów budowlanych. Poleca się je do przewozu sprzętu AGD/RTV, elektroniki, rowerów, a nawet niewielkich rozmiarów łodzi czy kajaków. Jeżeli planują Państwo wakacyjny wypad nad jezioro i zabranie ze sobą sprzętu rekreacyjnego, pas transportowy 1 t z pewnością spełni swoje zadanie w zakresie zabezpieczenia ładunku.

Tanie pasy transportowe – tylko w AGRI TRUCK

W naszym internetowym sklepie czeka na Państwa szeroki wybór 1-tonowych pasów transportowych renomowanej marki GMP. Oprócz dużej odporności na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne są to produkty, które doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach termicznych, zachowując swoje parametry przy silnym mrozie i dużym upale. Oferujemy zarówno pojedyncze, tanie pasy transportowe jednotonowe o długości od 1 do 8 m, oraz zestawy składające się z 4 pasów z napinaczami. Zapraszamy do zakupów, służąc jednocześnie pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań.