Części Kamaz - cena i opinie - Sklep Agritruck - cena i opinie - Sklep Agritruck

Części Kamaz

Masz 137 produktów.

Pokaż 1-36 z 137 sztuk


Historia firmy KAMAZ sięga aż 1969 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg wypracowanych rozwiązań przyczyniły się do stworzenia niemal kultowych maszyn. Celem marki było wyprodukowanie pojazdów, które sprostają niecodziennym wymaganiom i trudnym warunkom, w jakich przyjdzie im pracować. Samochód ciężarowy pochodzący z linii produkcyjnej KAMAZ, produkowany od roku 1976 w ZSRR, a teraz w Rosji, jest jednym z nielicznych pojazdów o wysokim stopniu odporności, również najnowsze modele są wytrzymałe na wyjątkowo trudne warunki różnorodnych projektów inwestycyjnych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych auta od początku miały wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkowników, często bardzo wysokim. Niestety, każda, nawet najlepsza, maszyna może ulec uszkodzeniu. Zważając na osiągi modeli oraz dobrą specyfikację, warto decydować się na naprawę pojazdu w razie usterek. Jest bardziej niż pewne, że pojazd posłuży jeszcze przez długi czas!

Sprawdzone części – KAMAZ

Pod kątem wielu polskich przedsiębiorców użytkujących te pojazdy, niezależnie od rocznika, utrzymujemy w swojej ofercie szereg nowych części KAMAZ, oryginalnych i sprawdzonych jakościowo zamienników różnych producentów, w tym produktów własnych dostępnych pod marką GMP.  Renomowany producent to gwarancja, że wybrane elementy będą działały długo i niezawodnie. W naszej ofercie nie brakuje również części poddanych wcześniejszej regeneracji, które cechują się nie tylko wysokimi walorami użytkowania, ale również bardzo atrakcyjnymi cenami. Zaawansowane i innowacyjne metody przywracają funkcjonalność bez utraty jakości. Pragniemy, aby każdy mógł na długo cieszyć się z użytkowania pojazdu. 

Dzięki wdrożonej procedurze kontroli jakości zapewniamy możliwość zakupu, także wysyłkowego, części do KAMAZA odpowiadającym potrzebom prawidłowej i długotrwałej pracy pojazdu. Dostępny oraz przygotowywany pod konkretne zamówienie asortyment w pełni realizuje oczekiwania szybkiego i skutecznego wznowienia funkcjonalności samochodu ciężarowego KAMAZ. Błyskawiczna naprawa awarii minimalizuje ryzyko strat oraz zastoju prac i działalności przedsiębiorstwa. Nieustannie analizujemy potrzeby oraz opinie klientów, aby zapewnić dostęp do nawet najbardziej nietypowych, ale niezbędnych elementów. Montaż nieprzystosowanych części grozi wieloma konsekwencjami, dlatego tak ważne jest, aby wybierać je pod kątem konkretnego modelu posiadanego pojazdu. 

Proponujemy wiele wysokiej jakości części m.in. przeznaczonych do różnych typów i modeli KAMAZA:

silnika,

układu sprzęgłowego oraz skrzyni biegów,

układu paliwowego i wydechu,

układu kierowniczego i hamulcowego,

układu chłodzenia,

układu zawieszenia i tylnego mostu,

układu elektrycznego,

kabiny, zabudowy oraz innych elementów funkcyjnych danego pojazdu.

Części do KAMAZA – szeroka oferta

Niezależnie od typu wybranych części, ręczymy za ich solidność oraz wytrzymałość. Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zaawansowana maszyna potrzebuje zaawansowanych rozwiązań! Nasze doświadczenie oraz znajomość branży potrzebującej wartościowych części do KAMAZA starego, oraz nowego typu Euro lub Turbo gwarantuje profesjonalne wsparcie dla ich właścicieli w sprawach technicznych, także w zakresie przypisania dla danego podzespołu potrzebnego asortymentu zamiennego. Mamy świadomość, że nie każdy użytkownik jest w posiadaniu specjalistycznej wiedzy – w tej sprawie zamawiający mogą skorzystać z pomocy dostępnych w różnych formach kontaktu naszych konsultantów, m.in. za pośrednictwem chatu na stronie.

Aby zakup był w pełni bezpieczny, każdy produkt dostępny w sklepie jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Współpracujemy z zaufanymi producentami, jednak w przypadku powstania jakichkolwiek problemów, nie zostawiamy klienta bez pomocy. Większość produktów na stronie jest dostępna od ręki, tak więc czas realizacji wysyłki wynosi zaledwie dobę od dokonania zamówienia. Solidność oferowanych przez nas produktów pozwoli im posłużyć na długie lata!