Opony do ciągników rolniczych Ursus c-330, c-360 - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

OPONY, DĘTKI

Masz 92 produktów.

Pokaż 1-36 z 92 sztuk


W ofercie przygotowanej w naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wiele praktycznych produktów stworzonych z myślą o maszynach rolniczych, jak opony do ciągników rolniczych. Możemy się pochwalić naprawdę szerokim asortymentem, w którym znajdują się produkty renomowanych firm. Oferowane przez nas ogumienie pasuje do wielu popularnych marek i modeli ciągników, które są użytkowane na polskich gospodarstwach rolnych. Warto wspomnieć, że znajdziesz u nas na przykład opony do Ursusa C360 oraz do innych modeli ciągników. Każdy nasz klient jest w stanie znaleźć ogumienie dopasowane do konkretnych wymagań i oczekiwań.

Wysoka jakość produktów dla każdego

Oferowane przez nas opony Ursus C330 oraz opony stworzone z myślą o innych ciągnikach rolniczych charakteryzują się licznymi atutami. Przede wszystkim gwarantują one bardzo dobrą przyczepność do różnych nawierzchni oraz oferują skuteczne pokonywanie pól, zabłoconych obszarów, łąk i innych terenów charakterystycznych dla obszarów wiejskich oraz rolniczych. Zapewniają one również efektywną i bezpieczną jazdę po drogach polnych czy też szosach asfaltowych. Dostępne w naszej ofercie opony do C330 zostały wykonane z wysokiej jakości mieszanki gumy, która oprócz bardzo dobrych parametrów jezdnych, zapewnia dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne czy też przedwczesne zużycie nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Takie same zalety posiadają dostępne u nas opony C360 oraz ogumienie stworzone z myślą o innych typach ciągników.

Profesjonalna obsługa wszystkich klientów

Zapewniamy fachową obsługę wszystkich firm oraz klientów indywidualnych prowadzących działalność o charakterze rolniczym. Jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej jakości opony Ursus C360 oraz ogumienie do innych ciągników. Każdemu klientowi pomagamy w doborze odpowiedniego kompletu pasującego do konkretnej maszyny i konkretnych zastosowań. Udzielamy również porad w zakresie eksploatacji i zapewnienia oponom jak najdłuższego okresu żywotności. Wybierając u nas opony do ciągników masz pewność, że otrzymasz towar pochodzący ze sprawdzonego źródła. Opinie na temat naszego sklepu są pozytywne również ze względu na fakt, że regularnie wprowadzamy do oferty liczne nowości rynkowe oraz interesujące oferty specjalne. Cena oferowanych przez nas opon nie jest wygórowana, a dodatkowo można ją obniżyć dzięki częstym promocjom i wyprzedażom. Dzięki sprzedaży wysyłkowej i możliwości składania zamówień on-line, wysokiej jakości opony do ciągnika są dostępne dla odbiorców z całej Polski.


98.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
13040 136 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 13176 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 4.9
  • POLECAM !