OCHRANIACZE PASÓW - cena i opinie - Sklep Agritruck

OCHRANIACZE PASÓW

Masz 44 produktów.

Pokaż 1-36 z 44 sztuk


Stosowanie pasów transportowych jest normalną czynnością dla firm, które na co dzień przewożą duże ilości różnego rodzaju ładunków. Jednak czasami zdarza się, że przenoszone towary są dosyć delikatne i odbiorca nie chce, aby pojawiły się na nich jakiekolwiek ślady uszkodzeń w wyniku niedostatecznego zabezpieczenia. Aby temu zaradzić, firmy transportowe stosują ochraniacze. Ich zadaniem jest ochrona samych pasów przed przetarciami, które ostatecznie mogą prowadzić do zerwania się materiału. Dodatkowo stabilizują przewożony towar. Warto więc zapoznać się z ofertą naszego sklepu, w którym można znaleźć najlepsze ochraniacze pasów transportowych.

Ochraniacze pasów transportowych — jaki wybrać?

Ochraniacze zabezpieczają pasy przed szybkim zużywaniem się. Podczas transportu dochodzi bowiem do mikroruchów, kiedy to materiał ociera się o przewożony ładunek. Stosując to rozwiązanie, firma transportowa może zaoszczędzić znaczne ilości pieniędzy, kupowanie owych akcesoriów nie będzie już bowiem tak często wymagane. W sklepach można znaleźć bardzo dużą ofertę pasów transportowych. Wybranie najodpowiedniejszego nie jest wcale tak łatwe, ponieważ na decyzję wpływa wiele czynników.

Jednymi z częściej wykorzystywanych są narożniki transportowe. Mają bardzo szerokie zastosowanie, pełnią jednak przede wszystkim funkcję ochronną. Dzięki ich zastosowaniu można skutecznie zabezpieczyć niemal każdy przewożony ładunek - zarówno ten o małych rozmiarach, jak i dużo większy. Narożniki transportowe posiadają bardzo dużo zalet, przede wszystkim bardzo łatwo jest je montować. Są też niezwykle lekkie i łatwe w przechowywaniu.

Innym rodzajem ochraniaczy pasów transportowych są rękawy ochronne. Najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego, poliestru lub gumy skutecznie chronią taśmy przed zsuwaniem się na bok. Przydają się podczas transportu samochodów, ponieważ w tym przypadku pasy mają dużą tendencję do “uciekania” na boki.

Ochraniacze do pasów — dlaczego warto na nie postawić?

Z szerokiej oferty prezentowanych produktów skorzystało już wielu klientów. Nasz sklep cieszy się bardzo dobrą opinią ze strony firm na co dzień zajmujących się transportem i logistyką. Ich właściciele szczególnie chętnie sięgają właśnie po ochraniacze pasów transportowych. Opinie na ten temat są bardzo pozytywne i zwracają uwagę głównie na dużą wytrzymałość oraz świetną jakość wykonania. Również cena oferowanych przez nas produktów jest bardzo korzystna. Proponowane kwoty z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.