Pasy transportowe do lawety, pas do lawet - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

PASY DO LAWET

Masz 8 produktów.

Pokaż 1-8 z 8 sztuk


Szukasz pasów transportowych do lawety? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie kupisz je w dobrej cenie. Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, które są zgodne z unijną normą EN 12195-2. Znajdziesz u nas różnego rodzaju pasy w zależności od Twoich potrzeb.

Do czego służą pasy transportowe do lawety?

Jak sama ich nazwa wskazuje, są one potrzebne podczas przewożenia pojazdu na lawecie. Odgrywają one decydującą rolę podczas takiego transportu. Dlaczego? Przede wszystkim zapewniają one bezpieczeństwo podczas tej czynności. Dzięki nim samochód jest zabezpieczony, a Ty podczas jego przewożenia, nie musisz się martwić o to, że zjedzie on z lawety.

Dodatkowo transport pojazdów na lawecie jest unormowany odpowiednimi przepisami. Żeby się do nich dostosować, nie wystarczy przymocować samochodu na lawecie pierwszym lepszym paskiem. Musi on spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa, dlatego pasy do lawety są tak istotne.

Rodzaje pasów mocujących do lawety

Produkt ten w odróżnieniu od zwykłych pasów mocujących ma charakterystyczną budowę. Składają się one przeważnie z dwóch części i posiadają co najmniej trzy haki, napinacz oraz dodatkowe elementy. Szelki, kostki albo guma to części mające za zadanie wspierać mocowanie. Opinie na ich temat są podzielone. Jedni wolą pasy do lawet z kostką, inni zaś wybierają te z szelkami lub gumą.

Bardzo ważny w konstrukcji pasów do lawety jest materiał, z jakiego są one wykonane. Produkty, które znajdziesz w sklepie AgriTruck, są wyprodukowane z włókien syntetycznych. To splecione w taśmę wytrzymały poliester, który jest wytrzymały na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, takie jak zawilgocenia czy przetarcia.

AgriTruck – wysoka jakość w niskiej cenie

Posiadamy bardzo szeroką ofertę pasów transportowych do lawet. Produkty dostępne w naszym sklepie to wiele konfiguracji. Nasz asortyment to pasy o różnych długościach (od 2,5 m do 3,5 m), różnych wytrzymałościach (od 3 do 5 ton) oraz posiadające różne haki (jednopalczaste, dwupalczaste lub obrotowe). Dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas pasy odpowiadające nie tylko wymaganiom unijnym, ale przede wszystkim takie, które spełnią Twoje oczekiwania. Kupisz u nas zarówno pojedyncze pasy do lawet, jak i całe komplety składające się z kilku sztuk.

Ceny naszych produktów są bardzo konkurencyjne, a obsługa na wysokim poziomie. Dlatego nasi konsumenci chwalą nas i wystawiają nam wyłącznie pozytywne opinie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pasów transportowych do lawet. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego szukasz.


98.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
16599 255 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 16854 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9
  • Polecam :)