NARZĘDZIA OGRODNICZE - cena i opinie - Sklep Agritruck

NARZĘDZIA OGRODNICZE

Masz 65 produktów.

Pokaż 1-36 z 65 sztuk


Aby cieszyć się pięknym i zadbanym ogrodem, należy poświęcić mu sporo czasu i regularnie przeprowadzać wiele prac. Nie byłyby one możliwe do zrealizowania bez użycia specjalistycznych narzędzi ogrodniczych. To właśnie one pozwalają np. na odpowiednie przycinanie winorośli i drzew czy utrzymywanie trawnika w idealnym i reprezentacyjnym stanie.

Narzędzia ogrodnicze ręczne to podstawa wyposażenia każdego ogrodnika. Piękny wygląd ogrodu wymaga podjęcia odpowiednich działań. W naszej ofercie posiadamy wszystko, co niezbędne, by zadbać o ogród.

Narzędzia do ziemi

Szeroki wachlarz produktów obejmuje zarówno wiele rodzajów grabi, jak i łopat. Do wyboru są zarówno same grabie, jak te wyposażone w trzonek. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć odpowiednie narzędzie do swoich potrzeb. Oferujemy grabie zarówno proste, jak i wachlarzowe, o różnych kształtach i mechanizmach działania. W kwestii łopat jest podobnie. Posiadamy zarówno duże narzędzia, za których sprawą można przeprowadzić większe prace, jak i małe łopatki do przesadzania roślin.

Szeroki Wybór sekatorów

Wiosna i jesień to idealne momenty, by poprzycinać różnego rodzaju drzewa, czy to ozdobne czy owocowe. Sekatory to także niezbędne narzędzia ogrodników, którzy hodują winorośle, a także wiele innych roślin, których prawidłowy rozwój wymaga odpowiedniej pielęgnacji – w tym właściwego przycinania. Dlatego też w naszym asortymencie znalazło się wiele narzędzi tego typu.

Narzędzia do pracy z drewnem

Odpowiednie narzędzia do obróbki drewna są niezbędne w każdym ogrodzie. Porąbane odpowiednio wcześnie drewno ma szans odpowiednio wyschnąć. Dzięki temu rozpalenie letniego ogniska czy jesienne dokładanie do kominka staną się prawdziwą przyjemnością. Oferujemy wiele różnych siekier i klinów do drewna. W naszej ofercie posiadamy także zróżnicowane piłki ręczne, w tym także piły łańcuchowe.

Narzędzia ogrodnika – sklep

W naszym sklepie internetowym prezentujemy bardzo szeroką ofertę, która obejmuje wszelkie narzędzia niezbędne do utrzymania ogrodu w doskonałym stanie. Jesteśmy fachowcami specjalizującymi się głównie w branży rolniczej, ale także ogrodniczej. Ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że klienci chętnie robią u nas zakupy. Ceny naszych produktów są zawsze bardzo przystępne, a wykwalifikowana obsługa służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań i chętnie doradza w kwestii wyboru odpowiednich narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.