Elektrozawory - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Filtruj

Elektrozawory

Elektrozawory

Masz 15 produktów.

Pokaż 1-15 z 15 sztuk

Aktywne filtryOdpowiedni przepływ cieczy lub gazu w zaworach pneumatycznych bezpośrednio wpływa na prawidłowość ich działania, a także bezpieczeństwo całego układu. Dlatego do jego kontroli wykorzystuje się specjalne elektrozawory. To zaawansowane komponenty o dość skomplikowanej budowie, które mogą działać dzięki zastosowaniu cewki elektromagnetycznej. Otwiera się ona i zamyka w reakcji na sygnał elektryczny. Elektrozawór pneumatyczny to element, który montowany jest m.in. w różnorodnych układach pneumatycznych znajdujących się w obrębie pojazdów. U nas znajdziesz wysokiej jakości produkty przeznaczone do właśnie takiego zastosowania.

Jak wybrać odpowiedni elektrozawór pneumatyczny?

Jeżeli elektrozawór pneumatyczny w pojeździe nie działa prawidłowo, może być potrzebna jego wymiana. Wówczas należy wybrać odpowiednią część zamienną. Ważne jednak, by zwracać uwagę na jej jakość i przystosowanie do określonego użycia. W naszym asortymencie znajdziesz komponenty zalecane przez najpopularniejsze marki pojazdów ciężarowych, takie jak Volvo, MAN, Star i wiele innych. Dzięki idealnemu dopasowaniu do potrzeb układów pneumatycznych w nich stosowanych masz pewność, że ich działanie będzie prawidłowe. Z kolei solidne wykonanie zapewnia ich trwałość i niezawodność pod warunkiem prawidłowego montażu i eksploatacji.

Elektrozawory o najlepszych parametrach

Jeżeli potrzebny Ci elektrozawór 24 V lub o innym napięciu do pojazdu ciężarowego, trafiłeś doskonale. Proponujemy szeroki wybór tego rodzaju elementów, a każdy z nich wyróżnia się trwałością i przystosowaniem do intensywnej eksploatacji. Dzięki możliwości sprawdzenia parametrów oraz numerów katalogowych z łatwością znajdziesz właściwy produkt. Masz problem z identyfikacją potrzebnej części? Skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy chętnie pomogą Ci ją odnaleźć oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

99.2% kupujących poleca tego sprzedawcę
5947 47 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 5994 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9