Zawory ograniczające ciśnienia, zawór regulacyjny ciśnienia Agri-Truck - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Zawory ograniczające ciśnienia

Zawory ograniczające ciśnienia

Masz 7 produktów.

Pokaż 1-7 z 7 sztuk

Aktywne filtryPrawidłowa praca układów pneumatycznych i hydraulicznych często wymaga panującego w nich określonego poziomu ciśnienia. Zbyt wysoka wartość tego parametru mogłaby bowiem wpływać na rozregulowanie ich działania oraz uszkodzenie poszczególnych komponentów wchodzących w skład systemu. Dzięki utrzymywaniu wartości ciśnienia w określonych granicach zawór regulacyjny zapobiega awariom i zapewnia bezpieczną pracę pneumatyki. Zasada jego funkcjonowania jest dość prosta. Gdy nacisk wywoływany przez olej lub inną ciecz hydrauliczną zbliża się do górnej granicy normy, zawór otwiera się, kierując ją na zewnątrz, po czym automatycznie się zamyka. Dzięki temu ciśnienie wewnątrz układu może być utrzymane na odpowiednim poziomie.

Właściwy zawór regulacyjny ciśnienia do każdego pojazdu

Dostępne w naszej ofercie zawory wykorzystywane są go ograniczania ciśnienia w układach pneumatycznych i hydraulicznych w pojazdach ciężarowych i maszynach rolniczych. Proponujemy elementy przystosowane do potrzeb różnych układów, zalecane przez najpopularniejsze marki, takie jak MAN, Volvo, DAF, Scania, Iveco czy MB. Dzięki odpowiednim parametrom możesz być pewien ich idealnego dopasowania do konkretnego pojazdu, a co za tym idzie również prawidłowej pracy i spodziewanej trwałości. Każdy zawór ograniczający ciśnienie jest solidnie wykonany i posiada odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Zawory regulacyjne najwyższej jakości

Nasza oferta obejmuje wyłącznie elementy najwyższej jakości. Dlatego kupując zawór regulacyjny ciśnienia, możesz być pewien, że będzie to najlepszy wybór. Proponujemy komponenty od renomowanych producentów, które idealnie zastąpią te wyeksploatowane w Twoim pojeździe lub maszynie. Sprawdź dostępne modele i nie wahaj się skorzystać z naszej pomocy przy zakupie!

99.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
4202 24 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 4226 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9