Zawory poziomujące, zawór poziomujący poduszki - AgriTruck - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Zawory poziomujące

Zawory poziomujące

Masz 31 produktów.

Pokaż 1-31 z 31 sztuk

Aktywne filtryNiewielkie zawory poziomujące to komponenty pneumatyczne, które pełnią bardzo istotną funkcję w pojazdach ciężarowych. Ich zadaniem jest utrzymywanie kabiny kierowcy we właściwej pozycji niezależnie od występujących, np. na skutek pokonywania zakrętów, przeciążeń. Również zawór poziomujący poduszki naczepy to jeden z ważniejszych podzespołów tworzących zawieszenie pneumatyczne. Poprzez regulację położenia poduszek zapobiega przechylaniu się ciężkiej naczepy na wirażach i podczas pokonywania nierówności, co wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo transportu oraz możliwość rozwinięcia większych prędkości.

Odpowiedni zawór poziomujący do każdego pojazdu

Aby zawór poziomujący poduszki naczepy lub kabiny spełniał swoje zadanie, musi być odpowiednio dobrany do pojazdu. W naszym asortymencie znajdziesz artykuły zalecane przez takich producentów, jak MAN, Volvo, Scania, DAF, Laiz, Avia, Ikarus. Dzięki ich solidnemu i zgodnemu z normami wykonaniu są niezawodne i trwałe. Dlatego idealnie nadają się do wykonywania napraw układu pneumatycznego. Odpowiednio serwisowany zawór poziomujący przetrwa lata intensywnej eksploatacji, pod warunkiem, że wybierzesz element renomowanego producenta – czyli właśnie taki, jaki znajdziesz w naszej ofercie. Zapewniamy szeroki wybór produktów o zróżnicowanych parametrach, dlatego bez trudu znajdziesz właściwy.

Niezawodne zawory poziomujące

Odpowiednio wybrane i zamontowane zawory poziomujące wpłyną zarówno na komfort kierowcy, jak i zwiększenie efektywności oraz bezpieczeństwa transportu. Wśród naszego asortymentu znajdziesz komponenty do wielu popularnych pojazdów. Znalezienie pasujących części ułatwią Ci podane na kartach produktów numery seryjne oraz parametry. Możesz również skontaktować się z naszym personelem – chętnie pomożemy Ci w dokonaniu zakupów. Sprawdź aktualną ofertę!

99.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
3793 17 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 3810 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 4.9