Pasy transportowe z napinaczem do lawety - Sklep Agritruck - Części Rolnicze
Pasy transportowe z napinaczem do lawety, świetna cena - AgriTruck

Pasy transportowe

Pasy transportowe z napinaczem do lawety, świetna cena - AgriTruck

Masz 159 produktów.

Pokaż 1-36 z 159 sztuk


Nie sposób przecenić roli dobrego zabezpieczenia ładunku w transporcie. Dlatego podczas przewozu rozmaitych towarów na przyczepach, w ładowniach samochodów dostawczych i naczepach TIR-ów, a także samochodów czy maszyn na lawetach wykorzystuje się pasy transportowe z napinaczem. To specjalnie skonstruowane narzędzia wykonane z wyjątkowo wytrzymałych taśm poliestrowych. Występują one w wielu wersjach, a dzięki swoim zróżnicowanym parametrom nadają się do mocowania ciężaru o masie od kilkuset kilogramów do nawet 10 ton.

Pasy transportowe z napinaczem i ściągające

W zależności od potrzeb do zabezpieczenia przewożonych przedmiotów można wykorzystać pasy transportowe z napinaczem lub np. ściągające. Te pierwsze są najbardziej wszechstronne, a przez to również najpopularniejsze. Szeroka oferta sprawia, że tego rodzaju pasy transportowe mają zastosowanie zarówno profesjonalne – w ciężkim transporcie – jak i amatorskie, np. do mocowania bagażu lub niewielkich ładunków na przyczepie. Wariant z napinaczem sprawdzi się w wielu sytuacjach. Należy jedynie pamiętać, że wymaga on mocowania z obu stron towaru.

Kiedy brakuje punktów zaczepienia, stosuje się pasy ściągające. Tworzą one pętlę, dzięki której można spiąć transportowane elementy. Prosta obsługa sprawia, że są one wygodne w użyciu, jednak mniej wszechstronne. Pas transportowy zwykle wykorzystuje się je do spinania towaru z paletą, na której jest umieszczony lub też łączenia kilku różnych przedmiotów.

Pasy transportowe do lawety i nie tylko

W przypadku transportu pojazdów lub maszyn stosuje się pasy transportowe do lawety. Dobrane zgodnie z masą frachtu doskonale sprawdzają się do jego zabezpieczenia. Są wyposażone w dodatkowe akcesoria, dzięki którym pojazdy są stabilnie umocowane. Z tego powodu ich cena zwykle jest nieco wyższa, ale wykonanie zgodnie z normami zapewnia ich niezawodność i wytrzymałość. Wszystkie typy pasów transportowych znajdziesz w naszej ofercie.


98.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
13269 198 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 13467 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9