T25 - Skrzynia biegów - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Skrzynia biegów

Masz 36 produktów.

Pokaż 1-36 z 36 sztuk


Skrzynia biegów do T-25

Użytkowany najczęściej w gospodarstwach wschodnich rejonów Polski ciągnik Władimirec T25 nie bez przyczyny stał się nieodzownym elementem procesu produkcji rolnej. Trwała i mocna konstrukcja, ekonomiczne użytkowanie i oczywiście cicha mechaniczna skrzynia biegów to niewątpliwe atuty traktora. Przekładnia wyposażona w układ poprzeczny wałów oraz kół zębatych umożliwia bezproblemowe poruszanie się i wykonywanie różnorodnych prac polowych w adekwatnych do potrzeb prędkościach. Skrzynia biegów T25 dysponuje dość szerokim ich zakresem: 8 do przodu (w tym dodatkowe 2 biegi terenowe) oraz 6 do tyłu. Wszystkie najważniejsze jej mechanizmy znajdują się w jednej obudowie:
  • funkcjonujący na dwóch łożyskach kulkowych wał główny z przekładnią stożkową, która z kolei jest na stałe sprzężona ze stożkowymi zębatkami mechanizmu odwrotnego (środkowa część wałka pośredniego),
  • sprzęgło suche, pojedyncze,
  • umiejscowione na wałku pośrednim ruchome elementy biegów,
  • tylny napęd odbioru mocy oraz zespół niskiego biegu (dolna część obudowy skrzyni biegów – pod wałkiem głównym i pośrednim).

Części zamienne do skrzyni biegów ciągnika Władimirec T25

Oprócz zasadniczych elementów skrzyni biegów traktor T25 dysponuje ponadto blokadą (na pokrywie), która w przypadku nie w pełni włączonego lub wyłączonego sprzęgła uniemożliwia zmianę biegów, co chroni przed ewentualnym uszkodzeniem zębów lub też przed nadmiernym ich zużyciem. Na korpusie przekładni ciągnika Władimirec T25 umiejscowiony jest tylny mechanizm zaczepowy, przewody hamulcowe, a także elementy układu sterowania z jedną lub dwiema dźwigniami zmiany biegów.
W ofercie Agri-Truck użytkownicy ciągnika Władimirec T25 znajdą odpowiednie do ewentualnej naprawy skrzyni biegów części zamienne, w tym m.in.: wałki, koła zębate, wieńce, wodziki, widełki, koła mechanizmów, czy też zespół kół rewersu. W przypadku wątpliwości w zakresie wyboru odpowiednich do potrzeb części profesjonalnym wsparciem służą specjaliści Agri-Truck. Zapewniamy również nie tylko atrakcyjne ceny produktowe, ale także szybką dostawę.
Charakterystyka techniczna:

98.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
12923 183 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 13106 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9
  • Polecam Sprzedajacego. Wszystko zgodne z opisem. Czas przesylki tez. Dlatego moge polecic sprzedajacego.

  • Polecam.