Instalacja elektryczna Ursus C 360 3P - przewody, przekładnie i wskaźniki do Ursusa - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Instalacja elektryczna

Instalacja elektryczna

Masz 3 produktów.

Pokaż 1-3 z 3 sztuk

Aktywne filtryMaszyny tej firmy to popularny na rodzimym rynku średni ciągnik rolniczy. Jest prawdziwym klasykiem wśród maszyn gospodarczych, produkowany w Zakładach Mechanicznych Ursus w okolicach Warszawy. Model ten to przedstawiciel najwyższej klasy wśród ciągników, jednakże nawet doskonałej jakości sprzęt będzie wymagał napraw w przypadku dłuższej eksploatacji. Szczególnej troski będzie wymagać instalacja elektryczna do Ursusa C-360-3P. Wymaga ona regularnych przeglądów i wymiany zużytych komponentów. Z tego względu warto kupować ją jedynie od sprawdzonego dostawcy. Instalacja elektryczna do Ursusa C-360-3P to część naszej szerokiej oferty zamienników. Przekonaj się sam!

Ursus C-360-3P

Pierwsze modele zaopatrzone były w silniki z Wielkiej Brytanii. Charakteryzowały się one częściami produkowanymi w układzie calowym. Silniki angielskie wyróżniały się o wiele dłuższą żywotnością niż te z serii polskiej. Wałki sprzęgłowe i tarcze sprzęgłowe różniły się od tych montowanych w rodzimych Ursusach C-360, gdyż były nieco dłuższe. Pomimo upływu wielu lat, jest to wciąż bardzo ceniony sprzęt wśród rolników. Z tego względu warto zadbać o jego odpowiedni stan techniczny.

Instalacja elektryczna Ursus C-360-3P

Unikalną cechą w wszystkich ciągników rodziny C-360 jest niezwykle głośna praca przekładni na najwyższych biegach. Wynika to z jej konstrukcji – kołom zębatym na wałku i tarczy nadano kształt prostych zębów. Ponadto zdarza się, że instalacja elektryczna ulega uszkodzeniu wskutek działania wilgoci lub niedochowania należytej staranności w kwestii przeglądów. Ciągniki te różniły się między sobą z reguły modelem silnika lub jego osprzętem i rodzajami kabin kierowcy. Bardzo często jeden akumulator montowany jest z przodu pod maską obok chłodnicy, w innym wariancie dwa akumulatory znajdują się zaraz pod podłogą kabiny. Szukasz odpowiednich komponentów do swojego Ursusa? Instalacja elektryczna wymaga wymiany?  Skontaktuj się z nami! Z pewnością mamy to, czego potrzebujesz!

99.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
3880 20 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 3900 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9