Części Ursus C 360 3P, filtry, sprzęgła, silnik, instalacje, osprzęt - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

C-360 - 3P

C-360 - 3P

Masz 12 produktów.

Pokaż 1-12 z 12 sztuk

Aktywne filtryMaszyny tego typu to prawdziwa klasyka jeśli chodzi o średnie ciągniki rolnicze. Trafił na nasz rodzimy rynek w latach 1981–1993. Natomiast już w latach latach 1995–1998 podbił on rynki zagraniczne dzięki Zakładom Mechanicznym Ursus w Warszawie. Jest to sprzęt doskonałej jakości, jednak nawet on potrzebuje dobrej klasy komponentów zamiennych. Z tego względu warto sprowadzać je jedynie od renomowanego, sprawdzonego dostawcy. Części do Ursusa C-360-3P możesz znaleźć w naszej ofercie. Sprawdź!

Wytrzymałość C-360-3P – części 

Charakterystyczną cechą większości ciągników Ursusa z serii C-360 jest dość głośna praca centralnej przekładni na wyższych biegach. Koła zębate na wałku atakującym i tarczy mają profil prostych zębów. Z tego względu warto odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w naszym sklepie w zamienniki. Pozwalają one znacząco przedłużyć żywotność maszyny, stosujemy bowiem części praktycznie identyczne z oryginalnymi. W nowszych traktorach zmieniono także układ zaczepów tylnych oraz wzmocniono dodatkowo instalację hydrauliczną. Ciągniki, mimo swojego wieku i różnic w poszczególnych modelach, są dość proste w naprawie przy regularnych przeglądach. 

Części Ursus C-360-3P 

W pierwszych egzemplarzach Ursusa montowano oryginalne silniki składane w Wielkiej Brytanii. Wyróżniały się specjalnymi śrubami zamontowanymi w układzie calowym. Silniki brytyjskiej specyfikacji wykazywały się większą żywotnością niż te wyprodukowane w Polsce. Tarcze sprzęgłowe również różniły się od tych zamontowanych w angielskich modelach. Ponadto wałki sprzęgłowe były nieco dłuższe. Ursus C-360-3P, mimo upływu wielu lat, nadal jest popularnym traktorem. Mamy tego świadomość i staramy się dopasować zarówno do modeli z naszego, jak i zagranicznego rynku. Szukasz odpowiednich komponentów do swojego ciągnika? Potrzebujesz części do Ursusa C-360-3P? Sprawdź naszą ofertę! 

99.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
3939 21 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 3960 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9