Zamienne części do ciągników New Holland, filtry, sprzęgła, silnik, instalacje, osprzęt - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

New Holland

New Holland

Masz 20 produktów.

Pokaż 1-20 z 20 sztuk

Aktywne filtryJest to marka stanowiąca część koncernu FIAT Group. Firma produkuje sprzęt rolniczy wytwarzany pod marką New Holland, który sprzedaje się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Ciągniki tego producenta spotykają się z dużym uznaniem większości Klientów. Zdarza się, że szerokie grono odbiorców określa New Holland jako najlepsze wyposażenie w stosunku do ceny. Maszyny posiadają nowoczesny design, gwarantują świetną widoczność w czasie pracy, niesamowity promień skrętu i niezawodność. Jednak ten ostatni parametr ma swoje granice, co wielokrotnie udowadniały przypadki nagłego zepsucia się krzyżaka na kole lub awarii hamulców. Nie stanowi to problemu, jeśli mamy odpowiednią ilość części do ciągników New Holland lub ich stałego dostawcę. 

New Holland – części

Na rynku nie brakuje doniesień dotyczących przypadków awaryjności traktorów New Holland. Mimo dobrej klasy sprzętu, zawsze może się przydarzyć wadliwy model lub usterka. Problemy z chłodnicą? Skrzynia biegów działa bez zarzutów, ale silnik szwankuje? To nie problem jeśli korzystasz z możliwości, które daje nasza oferta! Dzięki odrobinie troski i regularnym przeglądom z wymianami, Twoja maszyna może pozostać niezawodna! Części zamienne do New Holland to nasza specjalność. Traktory z serii T5 to najlepsze maszyny Dlaczego? Ciągnik może zwyczajnie się przegrzać przy zbyt dużym obciążeniu. W porównywalnej mocy mamy do wyboru w tej klasie traktory o znacznie większych gabarytach, które z przodu mają potencjalnie większy ciężar. Zapewnia to lepszą stabilizację na nierównościach lub bruzdach przy zawracaniu, gdzie ciągnik potrafi się zachwiać. Może to spowodować skrzywienie się osi lub oderwanie koła. W razie nieprzewidzianej awarii maszyny, części bezpośrednio od oryginalnego producenta mogą okazać się zbyt drogie. AgriTruck zawsze stara się dopasować do potrzeb Klienta. Jeśli zależy Ci na komforcie pracy w różnych warunkach, sprawdź naszą ofertę! Z pewnością rozwiążemy Twój problem!

99.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
4508 28 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 4536 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9