Silnik do Mtz 82 - części do ciągników rolniczych, filtr oleju, kolektory, korek wlewu, koło pasowe - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Silnik

Silnik

Masz 112 produktów.

Pokaż 1-36 z 112 sztuk

Aktywne filtryCiągniki marki MTZ to bardzo popularne, klasyczne maszyny rolnicze. Posiadają proste konstrukcyjnie, a zarazem wytrzymałe silniki odporne na wieloletnią eksploatację. Nie są jednakże niezniszczalne. Jeśli chodzi o zużycie, silnik do MTZ 82 jest komponentem najbardziej wystawionym na działanie czynników szkodliwych. Warto z tego względu zawsze mieć na uwadze, że w każdym momencie może okazać się, że konieczna jest naprawa lub wymiana na nowy. AgriTruck to sprawdzony dystrybutor, który dostarczy Ci komponenty najwyższej jakości w odpowiednim czasie. W razie pojawienia się konieczności przeprowadzenia nagłych napraw, zaproponujemy niezwłoczną dostawę i pomożemy Ci jak najszybciej rozwiązać problem. Mamy świadomość tego, jak niekorzystny jest przestój w pracy. Silniki do MTZ dostępne są w naszych hurtowniach w zasadzie od ręki. Nie zostaniesz bez odpowiedniego sprzętu do pracy. Sprawdź sam!

Silnik MTZ 82

Na rynku znajduje się wiele ofert silników do MTZ. Dobrze jest jednak odpowiednio przemyśleć zakup z pewnego źródła. Bardzo często w obiegu znajdują się modele MTZ starszego typu, które wymagają innych części. Standardowy ciągnik MTZ 82 wyposażony w silnik D240 osiąga prędkość około 80 km/h. Nie jest to jednak wszystko co można z niego wyciągnąć. Nasze artykuły mogą pomóc Ci ulepszyć traktor. Pamiętaj jednak, żeby skonsultować się w tym temacie ze specjalistą. Po fabrycznych przeróbkach, a następnie dostosowaniu do zwiększonych osiągów, moc i maksymalna prędkość mogą wzrosnąć nawet do 90 KM. Teoretycznie jest to niewielki wzrost – wynosi nieco ponad 10%. Silnik mimo tego zyskuje coś zupełnie innego. Prawdziwym atutem jest fakt, że zwiększa się jego moment obrotowy. Jeśli jesteś fanem tuningu lub chciałbyś nieco zmodyfikować swój sprzęt – wykorzystaj części z naszej oferty. Z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających pasjonatów. Przekonaj się sam!

99.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
3880 20 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 3900 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9