Blachy i elementy kabiny do Ursusa C-330 - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Kabina i blachy

Masz 23 produktów.

Pokaż 1-23 z 23 sztuk


Można różnie mówić o polskich traktorach Ursus, ale nic nie odbierze niezwykłej popularności ciągnika C-330. Prawie pół miliona wyprodukowanych dziesiątki lat temu egzemplarzy, a w rodzimych gospodarstwach nadal świetnie funkcjonują, zadziwiając wszechstronnością użytkowania, niskimi kosztami eksploatacji i łatwymi do samodzielnego wykonania naprawami. Wydawać by się mogło, że era dużych, nowoczesnych, wręcz kosmicznie wyposażonych ciągników odeśle ten pojazd do lamusa. Nic z tych rzeczy, a niezależnie od przyczyn tego faktu, warto ten fenomen kultywować. Nie dość, że nadal wykonują różnorodne prace polowe i transportowe to uzyskują drugą młodość, chociażby w zakresie poprawy funkcjonalności kabiny i wizualnego wyglądu oblachowania. Bezproblemowa dostępność części zamiennych do leciwych już traktorów to docenienie ich właścicieli za determinację, z jaką podchodzą do polskiej, choć przestarzałej myśli inżynieryjnej.


AGRITRUCK – części zamienne (kabiny i blachy) do ciągnika rolniczego Ursus C-330 i pochodnych


Również nasza oferta części karoserii i wyposażenia kabin wpisuje się w utrzymanie jak najlepszego stanu polskich ciągników rolniczych Ursus C-330. Kompletne siedzenia, poduszki siedzenia, błotniki przednie i tylne, maski i dedykowane do nich siatki, zawiasy, zaczepy, daszki i wiele innych elementów przyczynią się do wygody użytkowania i odmłodzenia naszego pojazdu. Proponowane części zamienne (oryginalne i zamienniki GMP), w tym blachy charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. W przypadku problemów z wyborem danego produktu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zamówienia realizowane są w trybie szybkiej dostawy.

Błotniki do Ursus C-330

Nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także zasad bezpiecznego użytkowania ciągnika Ursus C-330 zagraża zdrowiu kierującego oraz osób postronnych, dlatego traktor w żadnym razie nie może być wykorzystywany zarówno do prac polowych, jak i transportowych bez sprawnych technicznie osłon ochronnych. W przypadku uszkodzenia bądź zgubienia błotnika przedniego lub tylnego należy bezwzględnie zamontować nowy. W przypadku błotnika tylnego występuje ścisła korelacja z konstrukcją kabiny ciągnika Ursus C-330, natomiast przednie są elementami niezależnymi. Oferowane przez Agri-Truck błotniki (lewe i prawe – tył, przód) charakteryzują się płaszczem z głęboko tłoczonej blachy o grubości 1,2 mm oraz wspornikiem z blachy o grubości 5 mm. Elementy ochronne dodatkowo zostały zabezpieczone podkładową farbą antykorozyjną. Błotniki są gotowe do pokrycia właściwą powłoką w kolorze zgodnym z oczekiwaniami użytkowników ciągnika Ursus C-330.

Maska do Ursus C-330

Oferowane przez Agri-Truck części blacharskie ciągnika Ursus C-330 to nie tylko wsporniki do siedzenia operatora, błotniki czy inne elementy kabiny, ale również maska z pokrywą górną. Wykonana z profilowanej i wytrzymałej blachy o grubości 1,2 mm zapewnia wysoką trwałość użytkowania i ochrony podzespołów traktora. Maska ciągnika Ursus C-330 jest ponadto zabezpieczona podkładową farbą antykorozyjną. Malowanie powierzchniowe w zakresie zamawiającego. W ofercie Agri-Truck dostępne są także części maski, takie jak np. siatka i zawiasy. Istnieje również możliwość jej doposażenia w niezbędną instalację elektryczną i lampy.

98.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
13207 193 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 13400 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9