Kabina i blachy do ciągnika Ursus C-360 i pochodne - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Kabina i blachy

Masz 29 produktów.

Pokaż 1-29 z 29 sztuk


Cieszący się wyjątkową popularnością wśród polskich rolników ciągnik rolniczy Ursus C-360 znajduje wszechstronne zastosowanie w różnorodnych pracach polowych, sadowniczych, a także transportowych. Jego efektywność w realizacji konkretnych zadań w dużej mierze zależy od utrzymania traktora w pełnej sprawności, również w zakresie wygody użytkowania. Elementami ciągnika Ursus C-360 warunkującymi zachowanie komfortu pracy jest kabina i towarzyszące blachy oraz pozostałe części stanowiące jej wyposażenie. Specyficzne, nierzadko trudne okoliczności, w jakich przychodzi pracować rolnikom, skutkują zużyciem komponentów bądź uszkodzeniem.

Dla potrzeb szybkiej i skutecznej naprawy lub wymiany przygotowaliśmy szeroki zakres części do ciągnika Ursus C-360 i pochodnych. Pośród dostępnych są między innymi: siedzenia pełne i dzielone, płyty montażowe do siedzenia, poduszki i pokrowce, odboje gumowe, fartuchy (chlapacze) przeciwbłotne przednie i tylne, maska zabezpieczona farbą antykorozyjną oraz dedykowane do niej zawiasy, zamek i siatka. Oferowane części cechują się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjnymi cenami. Co ważne, w przypadku wątpliwości dotyczących wyboru określonego elementu warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy są zawsze do dyspozycji.


98.5% kupujących poleca tego sprzedawcę
13207 193 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 13400 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9
  • niby ok termin wysyłki troszke długi ale rozumiem kazdy ma czasem duzo roboty ale osoba ktora pakuje towar chyba nie do końca wie co robi i jak sie to powinno robic zeby towar nie ucierpiał w transporcie

  • Prostownik działa. Jest OK.

  • bardzo dobra obsługa, polecam

  • Wszystko ok, szybka wysyłka i miła obsługa klienta.