Oś przednia i machanizm kier do Ursusa C-330 - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Oś przednia i mechanizm kier.

Oś przednia i mechanizm kier.

Masz 29 produktów.

Pokaż 1-29 z 29 sztuk

Aktywne filtryNiezależnie od rodzaju pojazdu układy kierownicze w nich zamontowane narażone są na różnorodne oddziaływania, a tym samym na ewentualne uszkodzenia. Nie inaczej jest z ciągnikiem rolniczym Ursus C-330, który z racji dość intensywnego użytkowania w gospodarstwach rolnych, w nierzadko trudnych warunkach terenowych, siłą rzeczy podlega dużej presji czynników zewnętrznych. Wszelkiego rodzaju luzy, uszkodzenia przegubów kulowych (końcówek drążków), „niedomagania” tulei mechanizmu kierowniczego to częste zjawiska, ale niekoniecznie związane z kosztownymi i czasochłonnymi naprawami. Z wyższym wydatkiem i pracochłonnością musimy się liczyć w przypadku wymiany wycinków kół zębatych kolumny kierowniczej. Pamiętajmy jednak, że po wymianie np. przegubów kulowych należy dokonać tzw. zbieżności przednich kół, ponieważ w innym przypadku dochodzi do nieprawidłowości w prowadzeniu ciągnika Ursus C-330, a tym samym mniejszej efektywności wykonywanych prac polowych.


AGRITRUCK – części zamienne do układu kierowniczego ciągnika rolniczego Ursus C-330 i pochodnych

Dostępne w naszej ofercie części do ciągnika Ursus C-330 to szereg wysokiej jakości produktów oryginalnych oraz zamienników GMP, w tym piasty koła, półosie, wspomaganie układu kierowniczego, koła zębate i wiele innych umożliwiających skuteczną naprawę i powrót pojazdu rolniczego do prac w gospodarstwie. W zakresie wyboru właściwych części oferowanych w atrakcyjnych cenach zapewniamy pomoc naszych specjalistów. Każde złożone zamówienie realizowane jest priorytetowo.

Wspomaganie kierownicy Ursus C-330

Kompleksowa oferta Agri-Truck części zamiennych do ciągnika Ursus C-330 obejmuje szereg wysokiej jakości produktów przeznaczonych do naprawy przedniej osi oraz kompletne profesjonalne zestawy wspomagania elektrycznego kierownicy montowane w miejsce sprężarki (na orbitrol) Nr Kat. WUKC330S lub na rozrząd (Nr Kat. WUKC330, 330R i 330RP). Zalecany olej do układu wspomagania to BOXOL 26 lub ATF. Proponowane produkty przeznaczone są do samodzielnego montażu bez konieczności dokonywania przeróbek w ciągniku. Niezawodne wspomaganie elektryczne doskonale sprawdzi się w traktorach Ursus C-330 pracujących zarówno w transporcie, jak i w warunkach lekkich prac pomocniczych oraz ciężkich polowych. Wszystkie zestawy elektrycznego wspomagania układu kierowniczego objęte są 24-miesięczną gwarancją. W sytuacji wystąpienia podczas montażu lub w trakcie realizacji procesów produkcji rolnej przypadkowego uszkodzenia części stanowiącej element zestawu wspomagania kierownicy istnieje możliwość jej jednostkowego zamówienia i zakupu.
99.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
3939 21 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 3960 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9