Części zamienne do silników Ursus C-330 i pochodne - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Silnik

Silnik

Masz 106 produktów.

Pokaż 1-36 z 106 sztuk

Aktywne filtryPomimo kilku drobnych wad ciągnik Ursus C-330 świetnie funkcjonuje w niewielkich gospodarstwach rolnych, ale też znakomicie sprawdza się w formie pomocniczej na większych farmach. Odnajduje się również w ciężkich pracach polowych, a także leśnych. Bezsprzecznie na ten stan rzeczy ma wpływ m.in. wysokoprężny czterosuwowy silnik S-312 C (ok. 320 kg wagi) chłodzony cieczą. Z pojemnością skokową 1960 cm, stopniem sprężania 17:1 osiąga moc znamionową 22,5 KW przy 2200 obrotów na minutę. Warto przy tym zwrócić uwagę na niewielkie zużycie paliwa (241 g/KWh), co dla ich użytkowników ma spore znaczenie. Oczywiście, z uwagi na już podeszły wiek modelu ciągnika, musimy ze szczególną dbałością zapewnić właściwą pracę silnika, a z pewnością pojazd odwdzięczy się utrzymaniem zbliżonych parametrów i doskonałą trwałością w wielu pracach polowych, nierzadko prowadzonych w trudnych warunkach.

AGRITRUCK – części zamienne do silnika ciągnika rolniczego Ursus C-330 i pochodnych

W oferowanej przez nas szerokiej gamie asortymentowej części dedykowanych ciągnikowi Ursus C-330 nie mogło zabraknąć, takich jak panewki, popychacze zaworowe, wtryskiwacze paliwowe, pompy oleju, przewody, pierścienie uszczelniające, zawory i wielu innych, bez których przywrócenie żywotności i właściwej sprawności silnika byłoby niemożliwe. Co ważne, proponowane części oryginalne oraz zamienniki GMP cechują się nie tylko doskonałą jakością, ale również atrakcyjnymi cenami. Zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami rolników użytkujących ciągniki Ursus C-330 realizujemy strategię dotyczącą wsparcia naszych specjalistów oraz szybkich dostaw części.

Pompy wody i paliwa do Ursus C-330

Istotnym elementem właściwego funkcjonowania ciągnika Ursus C-330 wykorzystywanego zazwyczaj przez cały rok, jest jednostka napędowa – silnik. Dla potrzeb jego naprawy przygotowana oferta Agri-Truck obejmuje szereg wysokiej jakości produktów, w tym m.in.: blok silnika, pompa hydrauliczna oraz pompa paliwowa (wtryskowa) i wody. Sprawne podzespoły zapewniają w pełni efektywne wykorzystanie ciągnika Ursus C-330 we wszelkich pracach polowych, transportowych i ogólnogospodarskich. W zależności od oczekiwań oferujemy pompę wtryskową zarówno nową, jak i po regeneracji, gdzie ma miejsce wymiana:
  • elementów tłoczących,
  • regulatora obrotów,
  • uszczelnień,
  • pompki zasilającej,
  • łożysk.
Regenerowana pompa paliwa silnika Ursus C-330 dysponuje odpowiednim świadectwem przeprowadzenia procesu kalibracji parametrów pracy. W przypadku pompy wody C-330 oferujemy nowy oryginalny produkt z żeliwnym wirnikiem, który gwarantuje optymalną i długotrwałą pracę silnika.

Filtry paliwa i powietrza do Ursus C 330

Poprawność działania silnika, a tym samym ciągnika Ursus C-330 w dużym stopniu zależy od jakości filtrów paliwa oraz powietrza. Wykonanie przeglądów oraz zalecanych wymian w odpowiednim czasie pozwoli na utrzymanie traktora w stałej gotowości do pracy. Oferowane w Agri-Truck filtry powietrza i paliwa nowego oraz starego typu, a także adekwatne dla nich wkłady w pełni wpisują się w oczekiwania optymalnej efektywności silnika Ursus C-330.
W przypadku wątpliwości w zakresie wyboru odpowiednich części zalecamy pomoc naszych specjalistów. Zapewniamy przy tym szybką realizację zamówienia.
99.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
4508 28 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 4536 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9