Części do ciągników rolniczych Ursus C-330 i pochodnych, filtry, sprzęgła, silnik, instalacje, osprzęt - Sklep Agritruck - Części Rolnicze

Filtruj

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty
C-330 i pochodne

C-330 i pochodne

C-330 i pochodne

Masz 379 produktów.

Pokaż 1-36 z 379 sztuk

Aktywne filtryBez wątpienia ciągnik rolniczy Ursus C-330 (produkowany w latach 1967 – 1987 oraz w wersji C-330M w latach 1987 – 1993) był i dla wielu rolników nadal jest jednym z najczęściej używanych pojazdów wspomagających pracę w gospodarstwie. Bardzo prosta obsługa, niewielkie nakłady eksploatacyjne oraz nieskomplikowana naprawa, przy wysokiej funkcjonalności, czy raczej możliwości wszechstronnego wykorzystania, czyni z niego niezastąpiony pojazd. Warto zwrócić uwagę na inne charakterystyczne zalety ciągnika Ursus C-330, chociażby na możliwość współpracy z wieloma maszynami rolniczymi, rozstaw kół oraz regulację prześwitu, co z kolei pozwala na jego dostosowanie do wymagań określonych upraw. Nie można zapominać, że nie jest mu straszna zima, ponieważ zastosowane rozwiązania (świece żarowe oraz odprężnik) zdecydowanie ułatwiają uruchomienie w tym okresie.


AGRITRUCK – części zamienne do ciągnika rolniczego Ursus C-330 i pochodnych

Możliwość bezproblemowej i szybkiej naprawy ciągnika Ursus C-330 jest dla ich właścicieli sporym ułatwieniem, zwłaszcza dysponując naszą ofertą nowych, wysokiej jakości części zarówno oryginalnych, jak i ich zamienników GMP (Good Manufacturing Practice). Szeroki zakres asortymentowy, w tym sprzęgła, filtry, hamulce, instalacje elektryczne, instalacje paliwowe i wiele innych, dostosowany do wymogów trudnych warunków pracy będzie doskonałym wsparciem dla realizowanych procesów w gospodarstwie. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna cena proponowanych części, pomoc naszych specjalistów przy ich wyborze oraz właściwa do oczekiwań realizacja dostawy.