Części Ursus C 330 i pochodnych, alternator, chłodnica, silnik, instalacje, osprzęt - Sklep Agritruck - Części Rolnicze
C-330 i pochodne

C-330 i pochodne

C-330 i pochodne

C-330 i pochodne

Masz 378 produktów.

Pokaż 1-36 z 378 sztuk


330M w latach 1987 – 1993) był i dla wielu rolników nadal jest jedną z najczęściej używanych traktorów rolniczych wspomagających pracę w gospodarstwie. Bardzo prosta obsługa, niewielkie nakłady eksploatacyjne oraz nieskomplikowana naprawa, przy wysokiej funkcjonalności, czy raczej możliwości wszechstronnego wykorzystania, czyni z niego niezastąpiony pojazd. Warto zwrócić uwagę na inne charakterystyczne zalety ciągnika Ursus C-330, chociażby na możliwość współpracy z wieloma typami maszyn rolniczych, rozstaw kół oraz regulację prześwitu, co z kolei pozwala na jego dostosowanie do wymagań określonych upraw. Nie można zapominać, że nie jest mu straszna zima, ponieważ zastosowane rozwiązania (świece żarowe oraz odprężnik) zdecydowanie ułatwiają uruchomienie w tym okresie.


Części zamienne do ciągnika rolniczego Ursus C-330, alternator, chłodnica, instalacja elektryczna, osprzęt

Możliwość bezproblemowej i szybkiej naprawy tego traktora  jest dla jego właścicieli sporym ułatwieniem. Dodatkowo w przypadku serii Ursus C-330 części zamienne są niedrogie i łatwo dostępne. W naszym sklepie zebraliśmy szeroką ofertę nowych, wysokiej jakości podzespołów do maszyn rolniczych zarówno oryginalnych, jak i ich zamienników. Szeroki zakres asortymentowy, w tym sprzęgła, filtry, hamulce, instalacje elektryczne, instalacje paliwowe i wiele innych, dostosowany do wymogów trudnych warunków pracy będzie doskonałym wsparciem dla realizowanych procesów w gospodarstwie. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna cena proponowanych części do ciągnika Ursus C-330, pomoc naszych specjalistów przy ich wyborze oraz właściwa do oczekiwań realizacja dostawy. 

Aby ułatwić znalezienie odpowiednich części do ciągników  rolniczych, posegregowaliśmy je zgodnie z przeznaczeniem. Zachęcamy do korzystania z filtrów wyszukiwania, które ułatwią cały proces. Do asortymentu regularnie dodajemy kolejne pozycje, dlatego warto zaglądać do nas systematycznie. Proponujemy też części do maszyn rolniczych innych producentów, zachęcamy do sprawdzenia pozostałej oferty.


98.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
10810 163 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 10973 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9